×

Egurrola na zdjęciu z córką i malutkim synkiem. „Oscar to wykapany tatuś”

Agustin Egurrola pokazał rodzinne zdjęcie, na którym jest z córką i maleńkim synkiem. Chłopiec staje się coraz bardziej podobny do taty! Nic dziwnego, że Egurrola coraz chętniej dzieli się swoim życiem prywatnym w mediach społecznościowych. Rozpiera go duma.

Córka ze związku z Niną Tyrką

To był bardzo burzliwy związek. Nina Tyrka i Agustin Egurrola poznali się podczas castingu do „Tańca z gwiazdami”. Połączyło ich coś więcej, niż miłość do tańca. Przez kilka lat tworzyli parę, ale ślubu nigdy nie wzięli. Owocem związku tancerki i choreografa jest córeczka Carmen.

Niestety, mimo narodzin Carmen para się rozstała. W 2015 roku Nina wyprowadziła się ze wspólnego mieszkania razem z córką, a rok potem zrezygnowała także z pracy w telewizji.

W 2018 roku Egurrola i Tyrka wyznali, że postanowili się z sobą pogodzić i być lepszymi rodzicami dla Carmen. Przez cały ten czas znany choreograf i juror bardzo rzadko mówił o swoim życiu prywatnym w mediach. Ostatnio to się zmieniło.

Agustin Egurrola pokazał rodzinne zdjęcie

Od niedawna Agustin Egurrola coraz chętniej wrzuca na Instagrama rodzinne fotografie. Zmiany nastąpiły, gdy poślubił tajemniczą Dianę i został tatą maleńkiego Oscara.

Chłopiec jest bardzo podobny do taty, który wygląda na bardzo szczęśliwego i dumnego. Ostatnio Egurrola podzielił się zdjęciem, na którym jest razem z córką Carmen i Oscarem. Trzeba przyznać, że to rozczulający widok!

Zdjęcie, które Egurrola zamieścił na Instagramie, podpisał jednym słowem: „Moje”. Chociaż w ostatnim czasie choreograf zmagał się z falą krytyki po tym, jak przeszedł do TVP i został jurorem w programie „Dance Dance Dance”, pod postem pojawiło się mnóstwo komplementów. Fryzurę mały Oscar najwyraźniej ma po tatusiu!

Fotografie:

Polecane

Może Cię zainteresować