×

Agnieszka Radwańska w ciąży! Tenisistka przed chwilą podzieliła się wesołą nowiną

Agnieszka Radwańska w ciąży! Była polska tenisistka pochwaliła się wesołą nowiną w mediach społecznościowych. Już od jakiegoś czasu dopatrywano się u niej ciążowej brzuszka, ale dopiero teraz zarówno „Isia”, jak i jej mąż Dawid, mówią o tym oficjalnie.

Agnieszka Radwańska w ciąży

Agnieszka Radwańska i Dawid Celt, którego poślubiła dwa lata temu, ogłosili światu cudowną wiadomość. W tym roku zostaną rodzicami!

30-letnia tenisistka jest wprawdzie na sportowej emeryturze, jednak niedługo zacznie „pracę” jako mama. To będzie jej pierwsze dziecko. O wspaniałej nowinie poinformowała swoich fanów na Instagramie.

Udostępniła post, w którym napisała:

Przyszedł czas na nowy etap w życiu

Dołączyła również zdjęcie uroczych niemowlęcych bucików oraz hasztagi „szczęśliwa”, „rodzina się powiększa” i „będę mamą”.

Przekaz jest jednoznaczny. Tym bardziej, że jej mąż również umieścił twitta z uroczymi emotkami.

Para bez wątpienia niedługo powita na świecie swoje pierwsze dzieciątko. A teraz spływają do nich gratulacje ze wszystkich stron świata, w tym między innymi od koszykarza Marcina Gortata oraz tenisistki Pauli Kani.

Agnieszka Radwańska i Dawid Celt

Agnieszka i Dawid poznali się w 2008 roku podczas zawodów w Czechach. Dwa lata później Celt został sparingpartnerem i drugim trenerem tenisistki. Parą (przynajmniej oficjalnie) zostali dopiero w 2013 roku, a ślub Radwańskiej i Celta odbył się 22 lipca 2017 roku w Bazylice św. Michała Archanioła i św. Stanisława Biskupa w Krakowie.

Na weselu zorganizowanym w Hotelu Dwór w Tomaszowicach pod Krakowem bawili się m.in. Caroline Wozniacki, Angelique Kerber, Jerzego Janowicza czy Łukasza Kubota.

Agnieszko i Dawidzie – szczerze gratulujemy! ?

Źródła: www.plotek.pl, sport.onet.pl, sportowefakty.wp.pl
Fotografie: Instagram

Może Cię zainteresować

zamknij