×

Agnieszka Kotońska pokazała zdjęcie w kostiumie kąpielowym. Wygląda jak seksbomba

Agnieszka Kotońska w kostiumie kąpielowym autentycznie powala na kolana! Gwiazda z „Gogglebox. Przed telewizorem” przez ostatnie miesiące walczyła o lepszą sylwetkę i można śmiało powiedzieć, że plan zrealizowała w 100%! My naprawdę jesteśmy pod wrażeniem i tym samym dzielimy się tą przemianą, dając Wam, kochane kobiety, jasny komunikat, że każda z nas może zmienić swoje życie, kiedy tylko tego zapragnie.

Ci, którzy śledzili wesołą blondynkę z „Gogglebox. Przed telewizorem” dobrze wiedzieli, że pragnęła zrzucić parę kilogramów

Postawiła nie tylko na dietę, ale także ćwiczenia i zabiegi na ciało. Wszystko razem dało spektakularne efekty, które my także podziwiamy!

Agnieszka Kotońska w kostiumie kąpielowym to widok, na który czekali fani celebrytki. Przyznamy się po cichu, że my także trzymaliśmy kciuki!

Z uśmiechem na twarzy, w rozwianych włosach i kostiumie podkreślającym figurą, Agnieszka spogląda wprost do obiektywu. Fani od razu zaczęli ją komplementować.

Brawo za wytrwałość? super figura❤️

Piękna kobieta?Gratuluję! Figura marzenie?Pozdrawiam

Powiem tylko jedno – Rakieta!

Obok takiej kobiety nie da się przejść obojętnie

Agnieszka na swoim koncie na Instagramie regularnie dzieliła się tym, jak zmienia się jej ciało i co robi, aby uzyskać wymarzoną sylwetkę

Systematyczna praca nad sobą przyniesie efekty i to będzie nagroda za cały nasz trud! Wylany pot!

Na pewno rodzinka jest z niej dumna. W końcu Agnieszka Kotońska w kostiumie kąpielowym wygląda jak prawdziwa gwiazda!

Przemiana godna pochwały. Aż ma się ochotę ruszyć tyłek na siłownię!

Polecane