×

Agnieszka Kaczorowska wyszła ze szpitala. Mogła liczyć na wsparcie męża

To bez wątpienia jeden z najpiękniejszych okresów w życiu Agnieszki Kaczorowskiej i jej męża Macieja Peli. Przypomnijmy, że para po raz pierwszy została rodzicami w dniu 26 lipca. Para, która rok temu powiedziała sobie „tak”, powitała na świecie córeczkę. Wczoraj, a więc cztery dni po porodzie, Agnieszka Kaczorowska wyszła ze szpitala. Oczywiście zrobiła to w obecności maleństwa i ukochanego męża.

Agnieszka Kaczorowska wyszła ze szpitala

Agnieszka Kaczorowska nie zabawiła w szpitalu długo. To dobra informacja i znak, że wszystko jest w porządku, a rodzice już po kilku dniach mogą zabrać swoją pociechę do domu. Na zdjęciach tuż po opuszczeniu placówki widać, że tancerka ma się świetnie. Wyszła ze szpitalu w czerwonej długiej sukni, z uśmiechem na twarzy i kwiatami w rękach, które prawdopodobnie otrzymała od ukochanego. Tuż obok niej szedł Maciej Pela czapce z daszkiem, koszuli z podwiniętymi rękawami i w ciemnych, długich spodniach. W jednej ręce niósł teczkę, w drugiej nosidełko z córeczką.

Rodzice wyglądają na bardzo szczęśliwych. W końcu będą mogli odpoczywać w domowym zaciszu

Oby uśmiech, który towarzyszył parze podczas wyjścia ze szpitala, towarzyszył również przez resztę dni. Jeszcze raz gratulujemy!

Polecane

Może Cię zainteresować