×

Agnieszka Kaczorowska pokazała brzuch po ciąży! Fanki od razu zaczęły go komentować

Agnieszka Kaczorowska pokazała brzuch po ciąży. Napisała też kilka słów do wszystkich świeżo upieczonych mam. Pod jej postem natychmiast zaroiło się od komentarzy. Wcale się temu nie dziwimy. Była szczera i ma dużo racji.

Agnieszka Kaczorowska pokazała brzuch po ciąży

Aga ma świetną sylwetkę praktycznie od zawsze. Nie jest to zaskoczeniem, ponieważ aktorka od 6. roku życia trenuje taniec. Kiedy zaszła w ciążę, oczywiście przybrała kilka kilogramów, jednak w bardzo krótkim czasie wróciła do swojej sylwetki.

Już od dawna mówiła, że bardzo szybko chce wrócić do formy. Nie ma co ukrywać, że jej się to udało… Zdjęcia, które za chwile zobaczycie, są jednoznaczne… ?

Agnieszka Kaczorowska pokazała brzuch po porodzie

Powrót do formy po ciąży. Temat znany i nie przez wszystkie kobiety lubiany…☺️
________________
Od tygodni media dużo piszą na temat mojej sylwetki…że tak świetnie wyglądam 3 miesiące po porodzie…Tak, jest super! ☺️? Wróciłam praktycznie do wagi sprzed ciąży. Jestem zadowolona z tego jak wyglądam, ALE bardzo chcę się z Wami podzielić kilkoma rzeczami…
❣️Po pierwsze nie porównujcie się proszę do mnie, jeśli nie trenowałyście nigdy nic zawodowo! Moje ciało jest przetańczone od 6. roku życia i choć już sportowo tego nie robię, to dalej jest to CIAŁO SPORTOWE, które znacznie szybciej się regeneruje.??
❣️ Waga wagą, ale siła, jędrność skóry, widoczność mięśni…No cóż, to nie to samo co wcześniej. Kaloryfera brak, do brzucha @annalewandowskahpba mi duuuuużo brakuje (??patrz 2. zdjęcie)?, ale nad tym się popracuje…tylko póki co nie jest to w pierwszej trójce moich priorytetów. I jeśli u Was też nie jest, to nie jest NIC ZŁEGO! Jeszcze nie zaczęłam nic ćwiczyć…Przyjdzie na to opdowiedni moment. Chociaż w sumie szybkie spacery z wózkiem moźna zaliczyć do bardzo fajnej aktywności.??
❣️Na szybki powrót do pięknej sylwetki NA PEWNO duży wpływ miał ruch w ciąży. Cały czas, jak wiecie, tańczyłam i zachęcam wszystkie Panie, jeśli oczywiście nie macie żadnych przeciwwskazań, do tego aby tańczyć, ćwiczyć, ruszać się.??
❣️ Czytałam o tym i sama to czuję, że karmienie piersią ma duży wpływ na szybsze obkurczanie się brzuszka… No u mnie 2 tygodnie po porodzie już było go niewiele, więc zachęcam do tego, aby korzystać z tego co natura nam dała.??
❣️ Dieta. Dla mnie coś takiego nie istnieje. Jem wszystko, tylko staram się dbać o wysoką jakość produktów. Jem tyle ile mogę i kiedy potrzebuję. Nic na siłę i żadnych zakazów, że czegoś mi nie wolno, bo to tylko wywołuje presję, a tego żadna z nas nie potrzebuje.?
❣️ Emocje ! Dla mnie to kluczowy element mojego wyglądu i kiedyś o tym stworzyłam dla Was długi tekst. Gdy czuję się wspaniale, jestem radosna, spełniona, kochana i szczęśliwa, to moje ciało to odzwierciedla. Jeśli chcecie coś zmienić, często warto zacząć od głowy…❤️
______________
I pamiętajcie, że każda z nas jest inna i każda jest WYJĄTKOWA! ?

Agnieszka Kaczorowska pokazała brzuch po ciąży

Agnieszka Kaczorowska pokazała brzuch po ciąży. Komentarze fanek

Oczywiście pod postem Agnieszki pojawiło się mnóstwo pozytywnych komentarzy. Kobiety nie tylko chwaliły sylwetkę gwiazdy, ale i dziękowały za jej słowa, wsparcie oraz rady.

Cudowny post i piękna figura, na którą pracowała Pani latami.

Wyglądasz pięknie i zdrowo, a przede wszystkim wyglądasz na szczęśliwą.

Super sylwetka. Trzymaj formę ponad normę

My również jesteśmy pod wrażeniem

Źródła: www.instagram.com
Fotografie: www.instagram.com
zamknij