×

Agnieszka Fitkau-Perepeczko kusi odważnymi zdjęciami. Chociaż ma już 78 lat!

Agnieszka Fitkau-Perepeczko sprawia wrażenie, jakby czas się dla niej zatrzymał. Na Instagramie aktorka opublikowała kuszące zdjęcie z butelką szampana. Jej fani są zachwyceni!

Agnieszka Fitkau-Perepeczko

Wdowa po Marku Perepeczce niedawno skończyła 78 lat, ale wspaniałej figury i urody mogłaby jej pozazdrościć niejedna, młoda kobieta. Agnieszka Fitkau-Perepeczko wciąż prowadzi bardzo aktywny tryb życia i stara się cieszyć każdą chwilą.

Aktorka od zawsze z chęcią opowiada o swoim życiu prywatnym i dzieli się z obserwatorami wspomnieniami o swoim zmarłym przed wieloma laty mężu. Jakiś czas temu w wywiadzie udzielonym magazynowi „Na żywo” Fitkau-Perepeczko z dużą dozą otwartości opowiedziała o szczegółach miodowego miesiąca. Aktorka wyznała, że dzięki miłym wspomnieniom ma wrażenie, jakby od śmierci jej męża upłynął bardzo krótki czas.

Spaliśmy na sienniku, pod wielką, białą pierzyną, i prawie nie wychodziliśmy na zewnątrz, bo tak byliśmy siebie spragnieni. Te wspomnienia sprawiają, że czuję się szczęśliwa, mimo że nie ma go już 14 lat…

Agnieszka Fitkau-Perepeczko pomimo śmierci męża czerpie z życia pełnymi garściami i nie traci czasu na smutek. Tym razem jej energia udzieliła się również obserwującym jej konto na Instagramie. Dojrzała aktorka opublikowała bowiem w sieci bardzo odważne zdjęcie. W komentarzach pojawiło się sporo pochlebnych wypowiedzi, komplementujących jej figurę.

Czysty seksapil

Z okazji niedawno obchodzonych urodzin Agnieszka Fitkau-Perepeczko zapozowała z umieszczoną pomiędzy nogami… butelką szampana. Na fotografii wzrok przykuwa jednak nie alkohol, lecz pokaźny biust aktorki, który jest bardzo wyraźnie wyeksponowany. Co więcej, aktorka ma na sobie bardzo seksowne, czarne pończochy ozdobione koronką.

Pod zdjęciem możemy przeczytać komentarz Agnieszki Fitkau-Perepeczko:

To były urodziny…niezwykle…samotne ale w sercu radość…nadzieja..miłość…

W wywiadzie udzielonym Pomponikowi aktorka powiedziała o okolicznościach wykonania tego odważnego zdjęcia.

Byłam w doskonałym humorze. Przyszli do mnie znajomi z butelką szampana i doszliśmy do wniosku, że w urodziny można wszystko… Potem zalała mnie fala pozytywnych wiadomości.

Agnieszka Fitkau-Perepeczko jest wielką inspiracją dla kobiet w każdym wieku. Wydała kilka książek, w których zdradziła swoje recepty na udane i szczęśliwe życie.

Fotografie: Instagram (miniatura wpisu), Instagram, Twitter

Polecane

Może Cię zainteresować