×

Agnieszka Chylińska pod ostrzałem. Widzowie „Mam Talent” są na nią wściekli

Agnieszka Chylińska pod ostrzałem. Jurorka programu „Mam Talent” mocno naraziła się swoim fanom. W półfinałowym odcinku wybrała uczestników, którzy zdaniem większości widzów nie zasłużyli na obecność w finale. To już kolejny raz kiedy werdykty jurorów budzą kontrowersje publiczności.

Szokująca decyzja Chylińskiej

Obserwując wydarzenia, do których w ostatnich miesiącach dochodzi w 13. serii programu „Mam Talent”, można odnieść wrażenie, że produkcja mierzy się z głębokim kryzysem. Zaledwie miesiąc temu ku zdziwieniu widzów, w jury zabrakło jednego z członków. Wszyscy mieli wówczas żal do produkcji, że pozwala na to, aby w programie zapadały niesprawiedliwe decyzje. Agnieszce Chylińskiej przyznano wówczas podwójną siłę głosu, co w rezultacie oznaczało, że opinia Jana Klimenta nie ma najmniejszego znaczenia. To jednak nie był koniec rewelacji.

20 listopada wyemitowano półfinałowy odcinek, który również obfitował w zaskakujące zdarzenia. Na scenie wystąpiła ostatnia dziesiątka półfinalistów. Zgodnie z wynikami głosowania widzów do finałowej trójki trafili: FPYTKE, Baila Stars oraz Duo Eyal&Julia. Na pierwsze miejsce w opinii oglądających zasłużył duet Duo Eyal&Julia. Wybór zwycięzców drugiego miejsca należał jednak do jurorów, a nie do widzów.

Jan Kliment zdecydował, że na drugie miejsce najbardziej zasługuje grupa dzieci z Baila Stars! Z kolei Malgorzata Foremniak oddała głos na Fpytkę. Decydujący punkt należał do Agnieszki Chylińskiej. Piosenkarka nie przedstawiła ani jednego, merytorycznego argumentu na poparcie swojej decyzji i oświadczyła, że wybiera Baila Stars! Stwierdziła tylko, że „innej decyzji nie wybaczyłyby je córki”. Internauci wpadli w szał. Na gwiazdę wylała się fala krytyki.

Agnieszka Chylińska pod ostrzałem

Na oficjalnym profilu „Mam Talent” na Facebooku można przeczytać wiele, krytycznych uwag pod adresem Agnieszki Chylińskiej. Internauci nie mogą jej wybaczyć, że wybrała uczestników, którzy ich zdaniem nie zasłużyli na finał.

Kolejny raz Agnieszka wybiera kierując się swoim sentymentem, czas na zmianę jurorów na następną edycję, bo zrobiło się jakoś tak byle jak.

Ktoś inny napisał:

To nie dziewczyny powinny się dostać, tylko w Pytkę, byli fenomenalni! Szkoda, że Agnieszka pokierowała się „córkami” – to było niefajne! Skrzywdziła chłopaków!

Ludzie zwracali uwagę na fakt, że to Agnieszka Chylińska, a nie jej dzieci zasiadają na fotelu jurorskim i to ona powinna dokonywać decyzji.

Co do szanownego jury, zgadzam się z opinią jednej Pani, że siła argumentów Agnieszki Chylińskiej, że „córki by jej nie wybaczyły” jest istotnie porażająca.

Widzowie uważają, że nadszedł czas, w którym piosenkarka powinna rozstać się z produkcją programu. Jej decyzje są bowiem krzywdzące i niesprawiedliwe.

Pani Agnieszce, z całym szacunkiem, już dziękujemy – czas na Panią, by przejść na emeryturę i zwolnić miejsca w jury programu dla kogoś NAPRAWDĘ MERYTORYCZNEGO. Pani wybór przez „bo córki by mi nie darowały” był nie na miejscu. Co będzie przy finale – „bo mąż tak chciał?”

To wyjątkowo przykre, że utalentowani ludzie, którzy poświęcili na swój rozwój całe życie spotkali się z tak wielką niesprawiedliwością. Agnieszka Chylińska zignorowała ich umiejętności tylko i wyłącznie ze względu na osobiste sympatie jej córek.

Fotografie: Instagram (miniatura wpisu), Instagram, Facebook

Może Cię zainteresować

zamknij