×

Nowa „Królowa Życia” na pewno będzie szokować. Tatuaże pokrywają aż 95% jej ciała

Program „Królowe życia” święci triumfy i przed telewizorami regularnie przyciąga tysiące wiernych telewidzów. Bardzo możliwe, że tak samo będzie 6 września, gdy będzie kolejna edycja. Tym razem możemy spodziewać się także nowych uczestników. Czujemy w kościach, że program będzie mieć nową „gwiazdę”. Adrianna z „Królowych Życia” może sporo namieszać. Czy będzie to konkurencja dla Dagmary?!

Wygląda na to, że producenci stawiają na charakterystyczne postaci, które mogą wywołać niemałe poruszenie. Czy Adrianna z „Królowych Życia” taka właśnie będzie?

Adrianna to bizneswoman z Wrocławia, która prowadzi luksusowy butik z odzieżą. Jeszcze jakiś czas temu pracowała i mieszkała w Niemczech. U zachodnich sąsiadów cały czas mieszkają jej synowie. Ona postanowiła interesy przenieść do kraju.

Jedno jest pewne – jej wygląd może być tematem wielu dyskusji

Kolorowe włosy i tatuaże, które pokrywają niemal jej całe ciało – łącznie z wewnętrzną częścią dłoni. W sieci czytamy, że jej ciało pokryte jest aż w 95%!

Adrianna prowadzi konto na Instagramie, gdzie śledzi ją ponad 40 000 osób

Widać, żę interesuje się modą, która pozwala jej wyrażać siebie. Modne dodatki, ale także odważne kreacje

Nie boi się eksperymentować, testować nowe rozwiązania i przekraczać granicę. Na pewno na ulicy każdy się za nią ogląda. Zwraca uwagę i nie da się przejść obok niej obojętnie.

Myślicie, że zdetronizuje Dagmarę? Naszym zdaniem jest tak szansa. Czekamy na pierwsze odcinki

Polecane

Może Cię zainteresować