×

Gwiazda „Królowe życia” pokazała, jak wyglądała bez tatuaży. Fani są w szoku!

Adrianna Eisenbach bez tatuaży wygląda jak zupełnie inna kobieta. Gwiazda programu „Królowe życia” pokazała zdjęcie sprzed paru lat. Fani nie mogli jej poznać!

Królowa tatuaży

Adrianna Eisenbach dała się poznać widzom dzięki udziale w programie „Królowe życia”. Jest wielką miłośniczką tatuaży – niemal całe jej ciało pokryte jest obecnie dziarami. Jakiś czas temu chwaliła się nowym tatuażem na twarzy. Kobieta nie stroni też od zabiegów medycyny estetycznej.

W programie wyróżniała się także rzucającymi w oczy fryzurami. Jej znakami rozpoznawczymi stały się kolorowe warkoczyki i wygolona do połowy głowa. Wytatuowana bohaterka „Królowych życia” niewątpliwie potrafi przykuć uwagę.

Profil na Instagramie Adrianny Eisenbach śledzi już ponad 75 tys. osób. Jak napisała w jednym poście:

Czy w naszym kraju można być sobą taką przez siebie wybraną osobą? Ubierać się jak chcemy, tatuować jak pragniemy czy operować jak i stajlować w taki sposób, aby samemu sobie się podobać? Wszyscy mówią, że miłość zaczyna się od samego siebie, a później od siebie przelewamy na ciebie, czyli przez nas wybranego człowieka, który od naszej miłości przez wygląd nie ucieka. W innych krajach jest to bardziej tolerowane. Być crazy jest mega akceptowane a nawet uwielbiane.

Co ciekawe, jeszcze kilka lat temu wrocławska bizneswoman wyglądała zupełnie inaczej!

Adrianna Eisenbach bez tatuaży

Na swoim Instagramie kontrowersyjna bohaterka TTV opublikowała zdjęcie sprzed swojej spektakularnej metamorfozy. Na fotografii wygląda jak zupełnie inna kobieta! Celebrytka napisała w poście:

Tak to było… 2017 grudzień i 2020 grudzień. Malutka, drobniutka, zawsze uśmiechnięta… No chyba, że się wściekła, to wtedy była może przez 5 minut niemiła, a później się ta złość zmyła. 160 wzrostu, waga około 50 kilo i nigdy chyba mi się więcej nie ważyło, ale za to o tatuażach mi się marzyło. No to się w dwa lata wytatuowałam i o twarzy też nie zapomniałam i ją zrobiłam na końcu, by być kompletną w końcu.

Adrianna Eisenbach zapowiedziała, że ma w planach kolejne tatuaże::

Ja się z tym czuje spełniona, dlatego dalej się uśmiecham i jestem zachwycona. Kto nie lubi robić, nie musi, kto się zainspiruje, ten się skusi. Ile kosztowało wytatuować to całe ciało? Tego nawet nie wiem i wiedzieć nie chcę. Nikt chyba nie podsumowuje, ile czego w życiu konsumuje, ile przepije, przenarkotyzuje czy się pobawi, a później do kibla wypluje. Wiec moja decyzja była nie imprezować tylko się tatuować.

Internauci mieli problem z rozpoznaniem kobiety. Byli jednak zachwyceni jej metamorfozą. Jak czytamy w komentarzach:

Na pierwszym zdjęciu widzę piękną kobietę, na drugim wiedzę piękną pewną siebie kobietę, która czegoś chciała i to ma 🤩

Ładnej dziewczynce we wszystkim ładnie 😍

Ale odporność na bol to masz ogromna 👏 no podziwiam tyle godzin tatuowania.

Która Adrianna bardziej Wam się podoba?

Źródła: dziendobry.tvn.pl, www.radiozet.pl, www.pudelek.pl
Fotografie: Instagram

Polecane

Może Cię zainteresować