×

Adele jest jeszcze chudsza! Opublikowała w mediach swoje urodzinowe zdjęcie

Na Instagramie Adele ukazało się jej zdjęcie z okazji 32. urodzin. Piosenkarka, która przez minione miesiące unikała mediów, pokazała swoją nową sylwetkę. Fani nie mogli od niej oderwać wzroku: „Wyglądasz niesamowicie!”

Adele pokazała odchudzoną figurę

O tym, że Adele się odchudza świat dowiedział się dzięki Kindze Rusin, która poszła na oscarowe after-party, gdzie przyjęto ją z wielką życzliwością, a potem wszystkich oplotkowała na Instagramie. Gwiazdy bawiące się na przyjęciu, miały tylko jedną maleńką prośbę: żeby nie robić zdjęć. I Kinga nawet tego nie dała rady uszanować.

Jej zdjęcie z mocno odchudzoną Adele obiegło światowe media. Jak oszacowała dietetyczka z brytyjskiej śniadaniówki, piosenkarka mogła zrzucić nawet 45 kilogramów. Sama Adele nie komentowała zamieszania, które zafundowała jej Kinga. W sumie i tak szczęście, że nie skończyło się pozwem.

Adele, która z zasady unika mediów, dopiero teraz zdecydowała się pokazać nową figurę w pełnej krasie. Powodem były 32. urodziny, które świętowała 5 maja. Zdjęcie swojej szczuplutkiej sylwetki opatrzyła komentarzem:

Dziękuję za urodzinowe życzenia. Mam nadzieję, że wszyscy jesteście bezpieczni i rozsądni w tym szalonym czasie.

Następnie podziękowała medykom walczącym na pierwszej linii frontu walki z koronawirusem:

Chciałbym podziękować wszystkim pracownikom pierwszego frontu, którzy zapewniają nam bezpieczeństwo, ryzykując życiem! Jesteście naprawdę naszymi aniołami!

Zachwyceni fani

Wśród fanów przeważa zachwyt, choć nie zabrakło uszczypliwych uwag, że Adele po odchudzaniu wygląda po prosto tak jak wszystkie inne celebrytki. Osoby, które podziwiały ją za to, że mimo wszystko pozostaje sobą, teraz mają do niej żal o to, że uległa presji show biznesu i kolorowych magazynów. Na szczęście nie zabrakło także pochlebnych uwag:

Wow! Omg, nie wierzę!
Wyglądasz przepięknie!
Jezus Maria, ile ona kilogramów zrzuciła?!
Inna osoba!

W którym rozmiarze podoba Wam się bardziej?

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

the evolution of adele ♥️✨ | what’s your fave year? [#adele #officialadelefanpage | #adeleph #adelephilippines]

Post udostępniony przez Adele (@officialadelefanpage)

Źródła: metro.co.uk, www.plotek.pl, www.popularne.pl
zamknij