×

Usunął sobie przyrodzenie, a całe ciało pokrył tatuażami. Adam pokazał jak wygląda nago

Adam Curlykale zapozował nago do zdjęcia. Kontrowersyjny influencer rok temu usunął genitalia i jądra, a wcześniej swoje ciało w 90 proc. pokrył czarnym tatuażem. 33-latek chciał w ten sposób pokazać, że nie wstydzi się swojego ciała i nie boi się opini ludzi.

Kontrowersyjny influencer z Poznania

Adam Curykale najpierw zasłyną z pokrycia prawie całego ciała tatuażami. Natomiast w zeszłym roku relacjonował w sieci przebieg operacji usunięcia jąder i genitaliów. Ta ostatnia skończyła się dla niego miesiącami kosztownego leczenia.

Adam Curlykale zapozował nago po licznych modyfikacjach ciała

Influencer identyfikuje się jako osoba nullo. To znaczy, że nie czuje przynależności do żadnej płci. Wcześniej usunął już sutki i pępek, a w 2018 roku poszedł o krok dalej.

W lipcu zeszłego roku Adam Curlykale poddał się zabiegowi usunięcia genitaliów w Meksyku. Niestety po miesiącu prosił o pomoc w zbiórce pieniędzy na leczenie, ponieważ w jego ciele rozwinęła się groźna infekcja.

adam curlykale w szpitalu

Instagram

Adam Curlykale wrócił do zdrowia i zapozował nago

Wygląda na to, że Adam Curykale czuje się już lepiej. Z jego profilu w social media zniknęły zdjęcia ze szpitala, a teraz pokusił się na odważne zdjęcie. Influencer opublikował nagie zdjęcie. Jedyne co zasłonił rękami, to miejsce po usuniętych genitaliach. W opisie zdjęcia pokusił się na mocną deklarację:

Nie boję się nagości tak jak nie boję ludzi!

Co myślicie o modyfikacjach ciała, na które zdecydował się Adam Curlykale?

Polecane

Może Cię zainteresować