×

Absurdalna sytuacja na drodze. Wszystko nagrała kamera z poszkodowanego pojazdu

Kamera samochodowa to genialny wynalazek i nie ma co do tego najmniejszych wątpliwości. Dzięki niej możemy w najbardziej wiarygodny i możliwie najprostszy sposób udowodnić, kto spowodował wypadek, kolizję czy stłuczkę. Ta absurdalna sytuacja na drodze, która również została uwieczniona przez wideorejestrator, sprawiła, że internauci łapią się za głowę.

Absurdalna sytuacja na drodze

Popularny kanał na YouTube „Stop Cham” opublikował kolejne mocne nagranie z kamerki samochodowej. Widzimy na nim, jak jadący z przodu kierowca chciał skręcić w prawo, ale po chwili się rozmyślił i jak gdyby nigdy nic skręcił z niewłaściwego pasa w lewo. Pech chciał, że podczas niedozwolonego manewru spowodował kolizję. To jednak dopiero początek przygód szalonego kierowcy.

absurdalna sytuacja na drodze
Youtube

Po wszystkim nierozważny mężczyzna wysiadł z auta, chwilę później znów do niego wrócił i… odjechał! Poszkodowany kierowca drugiego samochodu, widząc co się dzieje, zaczął gonić winnego. Okazało się, że sprawca kolizji zatrzymał się kilka uliczek dalej, skąd… zaczął uciekać już pieszo. Miał ku temu swój powód. Jak sam powiedział, ucieka, bo nie ma prawa jazdy i ważnej polisy OC. Ta historia, jak się można było domyśleć, nie ma jednak dla niego szczęśliwego zakończenia, o czym czytamy w opisie filmu.

Sprawa została zgłoszona na policję, personalia sprawcy ustalone i niebawem ma zostać przesłuchany.

Internauci bezlitośni dla sprawcy kolizji

Nagranie momentalnie wywołało duże emocje wśród internautów, którzy je obejrzeli. Ci zwrócili uwagę na duże opanowanie poszkodowanego i nie szczędzili słów krytyki pod adresem sprawy kolizji. Byli też tacy, którzy z góry założyli, że starszy mężczyzna był pod wpływem alkoholu.

Zazdroszczę opanowania nagrywającemu

Całe szczęście ze nagrywający miał sprawne auto i mógł gonić jelenia , kamerka i typ namierzony bez problemu , szacun za spokój, nie jeden by mięsem walił

Więcej niż pewne, że pijany skurczybyk. Biegł po „Grażynę”, aby ta się „podłożyła” jako kierowca. Stary numer jak świat.

Dziadek pewnie po delikatnym znieczuleniu był

I dziadek tak jezdzil latami……szacun za spokoj ducha, kobieta warta „zachodu”

– czytamy.

A Ty jak zachowałbyś się na miejscu poszkodowanego w takiej sytuacji?

Źródła: www.youtube.com
Fotografie: Youtube (miniatura wpisu), www.youtube.com

Może Cię zainteresować

0
Would love your thoughts, please comment.x