×

9-latka była wykorzystywana przez ojczyma i zaszła w ciążę. Matka niczego nie podejrzewała

9-letnia dziewczynka z Peru najprawdodpobniej zaszła w ciążę ze swoim ojczymem, który miał dopuszczać się przemocy na tle seksualnym nawet kilka razy dziennie.

Niestety ciąża dziecka została dopiero zauważona, gdy dziewczynka była w 5. miesiącu. Matka, według tego, co powiedziała policja, nie przypuszczała, że w jej domu dochodzi do tak brutalnych zachowań. Jak sama mówi, dopiero zorientowała się, że coś takiego ma miejsce, gdy na ciele dziewczynki zobaczyła siniaki.

To ją zaniepokoiło. Lina Violeta Julca Rios zabrała córkę z domu w Ventanilla do prywatnego ośrodka medycznego, gdzie USG ujawniło, że 9-latka jest w 5. miesiącu ciąży.

Matka twierdzi, że ojcem poczętego dziecka jest jej 30-letni partner, Elmer Sergio Chambergo Tapia. Gdy rodzina odkryła ciążę dziewczynki, mężczyzna uciekł z domu. Policja nie może ustalić miejsca jego pobytu.

Dramat pod wspólnym dachem

Dziewięciolatka zeznała, że do zbliżeń dochodziło, gdy inni członkowie rodziny byli poza domem. Powiedziała także, że ojczym 'robił to' nawet 10 razy dziennie. Rodzina nie marzy o niczym innym, jak o sprawiedliwym wyroku dla Elmera Sergio Chambergo Tapia. Zwrócili się również o pomoc finansową. Dziewczynka będzie musiała donosić ciążę, co będzie dla niej traumą. Matka zdaje sobie sprawę z tego, że jej córkę czeka pomoc psychologa. W tej chwili nie wyobraża sobie tego, jak to wszystko będzie wyglądać, ale ma ogromną nadzieję, że jej byłego partnera spotka najwyższa kara.

Polecane

Może Cię zainteresować