Kategorie Gwiazdy

Wyszła za mąż za starszego o 60 lat mężczyznę. Ich noc poślubna wyglądała nieco inaczej

Wiele „życzliwych” osób uważało, że to małżeństwo nie przetrwa próby czasu i tak też się stało. 27-letnia modelka, Natalia Krasko, nie widzi już w swoim mężu osoby, za którą wyszła za mąż. 87-letni rosyjski aktor, Ivan Krasko, zwrócił uwagę młodej kobiety, ale jak widać, miłość w ich przypadku nie trwała zbyt długo.

Ivan jest bardzo popularny w swoim kraju. Zagrał w ponad 140 filmach i nie ma wątpliwości, że był bożyszczem kobiet

Dziś zbliża się do 90-tki, a jego młodsza o 60 lat żona, nie chce dalej z nim dzielić małżeńskiego łoża. Dlaczego?

Na początku wszyscy oskarżali Natalię o to, że chce się wypromować na popularności męża

Padały także słowa, że na pewno początkująca artystka chce zgarnąć majątek Ivana po jego śmierci, która według niektórych, zbliża się wielkimi krokami. 27-latka oczywiście odpierała zarzuty, jakoby była zainteresowana korzyściami finansowymi, ale gdy dowiedziała się, że jej mąż jest bankrutem, to już nie było jej tak do śmiechu.

Ivan żyje bardzo skromnie z dala od luksusu, co na początku zaskoczyło jego młodziutką żonę

Natalia swojego partnera poznała na uczelni, na której Krasko wykładał. Bardzo podobało jej się to, w jaki sposób mówi o literaturze, dlatego też z chęcią zostawała po zajęciach, aby móc z nim jeszcze dłużej porozmawiać.

Z biegiem czasu ich więzi zaczęły się pogłębiać i studentka wyznała mu miłość. Dla niej wiek nie miał znaczenia i namawiała Ivana na to, aby mogli wziąć ślub. Sędziwy aktor, zauroczony młodą kobietą, nie zastanawiał się długo i zgodził się na zmianę stanu cywilnego.

Okazało się jednak, że życie z nią nie jest tak łatwe, na jakie mogło na początku wyglądać

Dziś są trzy lata po ślubie i aktor zwierza się że nie tak wyobrażał sobie ten związek. Jemu marzyła się córka, a Natalia nie chciała mieć dzieci, tłumacząc, że warunki, w których żyją, nie nadają się do zakładania rodziny. Do tego stopnia 27-latka skupiła się na tym, aby nie zajść w ciążę, że nie wpuszcza męża do sypialni.

Aktor wiedział dobrze, że nie wygląda tak, jak rówieśnicy żony, ale miał nadzieję, że uda mu się skonsumować związek. W wywiadach rozżalony mówi, że nie tak sobie to wszystko wyobrażał.

Moja małżonka jest samodzielna i samowystarczalna. Jest młoda i piękna i musi czuć pożądanie do młodych mężczyzn. To jest naturalne

Natalia jednak nie chce skupiać się na życiu erotycznym, ponieważ dla niej liczą się zdecydowanie wyższe wartości. Czy aby na pewno w takim razie wie, na czym polega małżeństwo?

Miłość podobno nie zagląda w metrykę, ale czy 60 lat to nie jest jednak za dużo?