×

82-letnia emerytka sama pobiła złodzieja. Zamiast radiowozu przyjechała po niego karetka!

Emerytowana kulturystka pobiła 28-letniego włamywacza, który chciał wtargnąć do jej domu podając się za chorego. Ta jednak nie dała się oszukać. Co dokładnie się stało?

82-letnia kulturystka pobiła włamywacza
Twitter

Kulisy włamania

Mężczyzna krzycząc, że jest bardzo chory prosił 82-letnią Willie Murphy, by wpuściła go do środka. Ta powiedziała, że tego nie zrobi, ale może wezwać karetkę. 28-latek, mimo swej rzekomej choroby, postanowił wyważyć drzwi do domu kobiety. Udało mu się to i po chwili znalazł się w domu starszej pani.

82-letnia kulturystka pobiła włamywacza

Pani Murphy chwyciła najbliżej stojący obiekt (metalowy stolik) i zaczęła nim okładać mężczyznę. Kiedy stół się rozpadł, chwyciła szampon do włosów i wylała go intruzowi na głowę. Potem biła go miotłą. Chciała również wyciągnąć go z domu, ale, jak twierdzi, był zbyt duży.

Staruszka przyznaje:

Uderzałam, uderzałam, uderzałam go miotłą. Naprawdę zrobiłem wiele temu mężczyźnie… Myślę, że był szczęśliwy, kiedy poszedł do karetki

Na miejsce zdarzenia przyjechała wcześniej wezwana karetka oraz policja. Mundurowi byli dumni z tego, jak emerytka poradziła sobie z włamywaczem i chętnie robili sobie wspólne zdjęcia.

Sport w życiu emerytki

Pani Willie Murphy mimo swoich 82 lat nadal codziennie ćwiczy w pobliskiej siłowni. Jak sama mówi:

Jestem samotna i stara. Ale zgadnijcie co? Jestem też silna!

Kobieta powiedziała, że nie będzie wnosić zarzutów przeciwko mężczyźnie. Stała się popularna w swojej okolicy i chętnie przekazuje swoją wiedzę na temat kulturystyki i sportu.

Historia pani Murphy pokazuje, jak bardzo pozory mogą mylić

Źródła: www.wprost.pl, www.theguardian.com
Fotografie: Twitter.com (miniatura wpisu), Twitter.com

Może Cię zainteresować