×

82-letnia emerytka sama pobiła złodzieja. Zamiast radiowozu przyjechała po niego karetka!

Emerytowana kulturystka pobiła 28-letniego włamywacza, który chciał wtargnąć do jej domu podając się za chorego. Ta jednak nie dała się oszukać. Co dokładnie się stało?

Kulisy włamania

Mężczyzna krzycząc, że jest bardzo chory prosił 82-letnią Willie Murphy, by wpuściła go do środka. Ta powiedziała, że tego nie zrobi, ale może wezwać karetkę. 28-latek, mimo swej rzekomej choroby, postanowił wyważyć drzwi do domu kobiety. Udało mu się to i po chwili znalazł się w domu starszej pani.

82-letnia kulturystka pobiła włamywacza

Pani Murphy chwyciła najbliżej stojący obiekt (metalowy stolik) i zaczęła nim okładać mężczyznę. Kiedy stół się rozpadł, chwyciła szampon do włosów i wylała go intruzowi na głowę. Potem biła go miotłą. Chciała również wyciągnąć go z domu, ale, jak twierdzi, był zbyt duży.

Staruszka przyznaje:

Uderzałam, uderzałam, uderzałam go miotłą. Naprawdę zrobiłem wiele temu mężczyźnie… Myślę, że był szczęśliwy, kiedy poszedł do karetki

Na miejsce zdarzenia przyjechała wcześniej wezwana karetka oraz policja. Mundurowi byli dumni z tego, jak emerytka poradziła sobie z włamywaczem i chętnie robili sobie wspólne zdjęcia.

Sport w życiu emerytki

Pani Willie Murphy mimo swoich 82 lat nadal codziennie ćwiczy w pobliskiej siłowni. Jak sama mówi:

Jestem samotna i stara. Ale zgadnijcie co? Jestem też silna!

Kobieta powiedziała, że nie będzie wnosić zarzutów przeciwko mężczyźnie. Stała się popularna w swojej okolicy i chętnie przekazuje swoją wiedzę na temat kulturystyki i sportu.

Historia pani Murphy pokazuje, jak bardzo pozory mogą mylić

Źródła: www.wprost.pl, www.theguardian.com
Fotografie: Twitter.com (miniatura wpisu), Twitter.com

Może Cię zainteresować

zamknij