×

74-letni miliarder został ojcem. Ma dziecko z 26-letnią Patrycją Tuchlińską

Dzieli ich ogromna różnica wieku, ale łączy gorące uczucie. Miesiąc temu 74-letni miliarder został ojcem. Mamą dziecka jest 26-letnia Patrycja Tuchlińska.

Miłość pomimo różnicy wieku

Ta para, jak można się domyślać, wzbudza spore kontrowersje. On ma 74 lata, ona 26. Józef Wojciechowski jest jednym z najbogatszych Polaków, Patrycja Tuchlińska absolwentką inżynierii mechanicznej na Politechnice Wrocławskiej.

Wojciechowski przez 6 lat był właścicielem klubu Polonia Warszawa. Obecnie jest twórcą i głównym udziałowcem firmy deweloperskiej JW Construction. Choć pomnażanie majątku idzie mu świetnie, Wojciechowski jest znany także z innego powodu – słynie z zamiłowania do pięknych, sporo młodszych kobiet.

Przedsiębiorca był żonaty z młodszą o 37 lat modelką Laurą Michnowicz, później spotykał się z celebrytką i uczestniczką programu „Damy i wieśniaczki” Beatą Pruską. Para planowała ślub, który nie doszedł do skutku. W 2018 r. na otwarciu jednej ze swoich warszawskich inwestycji Wojciechowski nieoczekiwanie pojawił się z nową partnerką – Patrycją Tuchlińską. Kobieta miała wtedy 23 lata. Nikt nie wierzył, że ten związek ma szansę przetrwać. Ale miliarder i jego partnerka są ze sobą do dziś. Co więcej, niedawno zostali rodzicami.

74-letni miliarder został ojcem
Twitter

74-letni miliarder został ojcem

Patrycja Tuchlińska miesiąc temu urodziła dziecko miliardera. Para powitała na świecie synka! Patrycja opublikowała na swoim profilu na Instagramie zdjęcie, na którym tuli noworodka.

Przede mną nowy rozdział. Macierzyństwo. Już rozumiem jak łatwo można stracić głowę dla dziecka

– napisała

74-letni miliarder został ojcem
Instagram

Chociaż od porodu minęło zaledwie kilka tygodni, 26-latka już chwali się nienaganną sylwetką.

74-letni miliarder został ojcem
Instagram

Patrycja korzysta z życia i nie przejmuje się złośliwymi uwagami na temat swojego związku. W mediach społecznościowych relacjonuje wyprawy do egzotycznych miejsc. Często podróżuje prywatnym helikopterem, sypia w drogich hotelach i pozuje w luksusowych ubraniach.

74-letni miliarder został ojcem
Instagram
74-letni miliarder został ojcem
Instagram

Niedawno na InstaStory Patrycji pojawił się filmik z restauracji, w której 26-letnia mama w gronie najbliższych świętowała miesiąc od narodzin swojego dziecka. Młoda mama wydaje się być bardzo szczęśliwa.

74-letni miliarder został ojcem
Instagram

Patrycja Tuchlińska stała się ulubienicą portalów plotkarskich ze względu na to, że związała się ze znacznie starszym mężczyzną. Ale takich par w polskim show-biznesie jest znacznie więcej. Np. Marek Kondrat związał się z młodszą o 37 lat Antoniną Turnau. Para doczekała się córeczki Helenki. 37-letnia różnica wieku sprawdza się także w przypadku Karola Strasburgera, który jest w szczęśliwym związku z Małgorzatą Weremczuk. Owocem tej miłości jest córeczka Laura.

Fotografie: Instagram

Może Cię zainteresować

zamknij