×

7-latek śmiertelnie potrącony w Rybniku. Zatrzymano 4 osoby podróżujące autem

7-latek śmiertelnie potrącony w Rybniku Kamieniu. Chłopiec zginął na miejscu. Oprócz niego poszkodowana została jeszcze jedna osoba. Trwa wyjaśnianie okoliczności tragedii.

7-latek śmiertelnie potrącony w Rybniku

Do tego tragicznego wypadku doszło 4 sierpnia tuż po godzinie 16:00 w Rybniku Kamieniu na skrzyżowaniu ulicy Hotelowej i Boya-Żeleńskiego. Mł. asp. Dariusz Jaroszewski w rozmowie z portalem rybnik.com.pl powiedział:

Wypadek miał miejsce około godziny 16.30. Na drodze zginął 7-letni chłopiec. W zdarzeniu brał udział samochód marki Opel Corsa. Ustalamy szczegóły tragicznego zdarzenia. Na miejscu jest prokurator

Do poszkodowanego 7-latka wezwano helikopter Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. Niestety, malec doznał poważnego urazu czaszki. Lekarz, który przybył na miejsce, stwierdził zgon dziecka. Dlatego też odstąpiono od jego transportu przez helikopter. W wyniku wypadku została poszkodowana jeszcze jedna osoba.

7-latek śmiertelnie potrącony w Rybniku

Zatrzymano cztery osoby

Zatrzymane zostały 4 osoby podróżujące pojazdem – dwie kobiety oraz dwóch mężczyzn. Według nieoficjalnych informacji portalu rybnik.com.pl wszystkie miały być pod wpływem alkoholu lub narkotyków.

Polecane