×

60-latek umówił się na seks z 28-latką. Został perfidnie oszukany i okradziony

60-latek umówił się na seks z 28-latką. Chciał się nieco zabawić. Nie spodziewał się, że zamiast erotycznych uciech zostanie… okradziony.

60-latek umówił się na seks z 28-latką

Jak podaje Onet, we wtorek 6 lipca do Komisariatu Policji Toruń Śródmieście wpłynęło zgłoszenie od 60-letniego mieszkańca powiatu starogardzkiego. Dotyczyło ono kradzieży pieniędzy. Z opisu mężczyzny wynikało, że tego dnia około godz. 19:00 będąc przejazdem w Toruniu, wszedł na jeden z portali erotycznych. Umówił się na nim z „kobietą na usługę”.

Mężczyzna pojechał do mieszkania przy ul. Gałczyńskiego wynajętego przez 28-latkę. W pewnym momencie wpadł na pomysł, że zamówi jeszcze przez dostawę taksówką alkohol i inne przedmioty. Kiedy taksówkarz przyjechał pod wskazany adres, mężczyzna zszedł do niego. W mieszkaniu zostawił portfel oraz rzeczy osobiste. Nie spodziewał się, że już więcej ich nie zobaczy…

Kiedy chciał wejść z powrotem do mieszkania, 28-latka nie otworzyła mu drzwi. Okazało się, że zniknęła m.in. wraz z pieniędzmi w kwocie powyżej tysiąca złotych, a także kapeluszem.

Policjanci nie dali za wygraną

Mężczyzna o wszystkim zawiadomił policję. Funkcjonariusze mieli jednak bardzo utrudnione zdanie:

Ustalenie kobiety dla kryminalnych okazało się nie lada wyzwaniem, bo co chwilę zmieniała adresy wynajmowanych mieszkań oraz telefony. Policjanci nie dali jednak za wygraną i dwa dni temu ją zatrzymali.

– poinformowała podinsp. Wioletta Dąbrowska, oficer prasowy KMP w Toruniu.

Okazało się, że 28-latka pochodzi z Warszawy. Postawiono jej zarzut kradzieży, za co grozi do pięciu lat pozbawienia wolności. Policja nie podaje, dlaczego kobieta zdecydowała się na przestępstwo, rezygnując z wykonania usługi.

Gotówka i kapelusz wróciły do właściciela.

*Zdjęcia mają charakter poglądowy
Źródła: wiadomosci.onet.pl, www.o2.pl, torun.wyborcza.pl
Fotografie: Twitter, imgur.com

Może Cię zainteresować

zamknij