×

6-latka schowała się w ogródku. Widziała, jak ojczym znęca się nad jej mamą

Dobro dziecka powinno być na pierwszym miejscu dla każdego rodzica. Jaka szkoda, że nie wszyscy mają tego świadomość…

Ta mała dziewczynka nie tylko przechodziła w domu piekło, ale widziała, jak ojczym znęca się nad jej mamą. Mimo że ma tylko kilka lat, dobrze wiedziała, co ma z tym zrobić. Nie mogła patrzeć dłużej na dramat, który toczył się za zamkniętymi drzwiami jej domu. Domu, w którym dziecko powinno czuć się kochane i bezpieczne.

Ogromna siła małego dziecka

6-latka, obudzona przez hałasy, wyszła do ogródka i zobaczyła, jak chłopak mamy bije ją i kopie. Schowała się ze strachu, ale po chwili zrozumiała, że musi pomóc mamie, bo nikt inny tego nie zrobi. Dziecko rozumiało, że 33-latce grozi poważne niebezpieczeństwo. Dziewczynka z miejscowości Messina o drugiej w nocy zadzwoniła pod numer alarmowy. Powiedziała, co widzi i że jej mama została pobita.

Służby bardzo szybko przyjechały na miejsce. W ogrodzie cały czas leżała pobita kobieta. Nie miała siły wstać i wejść do środka. Przy mamie cały czas czuwała jej córeczka. Najgorsze w tym wszystkim jest to, że sąsiedzi widzieli, co się dzieje, ale nikt z nich nie pomógł i nie zadzwonił na policję. Trzeźwiej i mądrzej zachowała się 6-latka…

Szybko ustalono, że sprawcą pobicia jest partner 33-latki, który uciekł z miejsca zbrodni z ich 3-letnią córką. Dziewczynka, która wezwała pomoc, nie jest biologicznym dzieckiem mężczyzny. Zatrzymano 44-latka, który odpowie za pobicie ze szczególnym okrucieństwem.

To rodzic powinien chronić dziecko, a nie na odwrót…

*Zdjęcie ma charakter poglądowy

Polecane

Może Cię zainteresować