×

6-latek pędził 130 km/h po autostradzie. Jego dumna mama biła mu brawo!

Mówi się, że Rosja to nie kraj tylko stan umysłu. Oto kolejna historia, która to pokazała. 6-latek jechał 130 km/h, a jego matka mu kibicowała! Jak mu się to udało? Czemu jego mama mu pozwoliła?

W sieci ukazał się szokujący filmik – 6-latek jechał 130 km/h!

Matka 6-latka, z pełnym podziwem dla syna, umieściła filmik, na którym rozwija on prędkość 130 km/h na autostradzie. Kobieta całą sytuację nagrywała i podkreśla, że „niczego nie żałuje”. Obecnie sprawą zajmuje się lokalna policja. Całe zajście rozgrywało się w Republice Tatarstanu w zachodniej Rosji.

Widać jak chłopiec prowadzi auto marki Hyundai i mknie po autostradzie, od czasu do czasu, włączając światła awaryjne samochodu. Z niebezpieczeństwa, jakie mógł spowodować młody kierowca, zupełnie nie zdawała sobie sprawy jego matka. 29- letnia Agina Altynbayeva nie rozumie krytyki, jaka na nią spłynęła. Nie widzi zupełnie nic złego w tym, że 6-latek prowadzi auto.

Niczego nie żałuję, niczego się nie obawiam. Nie potrzebuję waszych upośledzonych komentarzy. Żyję tak, jak chcę.

– skomentowała Agina Altynbayeva słowa krytyki, jakie dotarły do niej po publikacji filmu.

6-latek jechał 130 km/h
imgur.com

6-latek jechał 130 km/h, a policja interesuje się sprawą

Na początek kobietę przesłuchają funkcjonariusze generalnej administracji ds. bezpieczeństwa na drogach. Zostały już podjęte środki wobec niej. Oczywiście rzecznik Ministerstwa Spraw Wewnętrznych Tatarstanu obiecuje, że zbada całą sprawę.

Przede wszystkim kobietę przesłuchają funkcjonariusze generalnej administracji ds. bezpieczeństwa na drogach i na pewno zostaną podjęte pewne środki

Po wstępnych ustaleniach okazało się, że to nie pierwszy raz, kiedy kobieta nagrała szokujący film. Już wcześniej komentujący krytykowali Aginę za wideo. Prowadziła ona auto tym razem z dzieckiem na kolanach.

Źródła: 7news.com.au, www.o2.pl

Może Cię zainteresować