×

56-latka urodziła… wnuczkę. Kobieta zrobiła to dla swojego syna

Jak wiemy, życie pisze przeróżne, czasem bardzo zaskakujące scenariusze. To jeden z doskonałych przykładów. 56-latka urodziła… wnuczkę. Poświęciła się dla swojego syna, bo jego żona nie mogła mieć więcej dzieci. Mała Hannah przyszła na świat kilka dni temu!

Gromadka dzieci

Nancy Hauck ma 56 lat, ale niedawno została mamą, choć właściwie można by powiedzieć, że jednocześnie została mamą i babcią. Kobieta postanowiła zostać surogatką własnego syna i jego żony.

32-letni Jeff i jego 30-letnia żona Cambria przez wiele lat leczyli bezpłodność. W końcu, dzięki metodzie in vitro, udało im się spełnić największe marzenie: Jeff i Cambria zostali rodzicami bliźniaków Very i Ayvy. Dwa lata później na świecie pojawiły się kolejne bliźnięta – Diseal i Luka. Podczas drugiego porodu doszło do komplikacji, przez co Cambria musiała przejść histerektomię (zabieg wycięcia macicy). Chociaż Jeff i Cambria mieli już czwórkę dzieci, nie potrafili pogodzić się z tym, że nie doczekają następnego syna lub córki.

Właśnie wtedy z pomocą przyszła 56-letnia Nancy. Kobieta podjęła decyzję, która była sporym zaskoczeniem. Zdecydowała, że zostanie surogatką i podda się procedurze zapłodnienia in vitro. Krótko mówiąc: Nancy stwierdziła, że urodzi dziecko swojego syna.

Po prostu nagle poczułam, że powinnam zaproponować, że to zrobię. Gdy powiedziałam o tym synowi, on rozpłakał się i był w szoku. Wtedy jeszcze nie powiedziałam nawet o tym mojemu mężowi. Ale on naprawdę mnie wspierał

– wyznała 56-latka.

56-latka urodziła… wnuczkę

Na podstawie badań stwierdzono, że Nancy, mimo wieku, bez przeszkód może zostać surogatką. Co więcej, wystarczyło kilka tygodni i kobieta zaszła w ciążę z zapłodnionymi embrionami Jeffa i Cambrii.

 


2 listopada 2022 r. Nancy urodziła zdrową dziewczynkę. Szczęśliwa babcia mogła wybrać imię dla swojej wnuczki. Zdecydowała się na imię Hannah, które oznacza „łaskę”.

Jeff podkreśla, że jest bardzo wdzięczny swojej matce i docenia jej poświęcenie.

Jestem wdzięczny, że mam tak bezinteresowną i kochającą mamę, która była gotowa dokonać czegoś takiego dla mojej rodziny

– powiedział uradowany 32-latek.

Fotografie: Archiwum prywatne (miniatura wpisu),

Może Cię zainteresować

0
Would love your thoughts, please comment.x