×

Para świętowała 50. rocznicę ślubu. Z tej okazji ubrali stroje, które mieli na sobie w 1966 roku!

W dniu ślubu każda Młoda Para wygląda zjawiskowo. Pan Młody prezentuje się świetnie w eleganckim garniturze, a Panna Młoda wygląda cudownie w pięknej sukni ślubnej.

Po wzruszającej ceremonii i hucznym weselu, odświętne stroje lądują zazwyczaj w tylnej części szafy i nie są ponownie wykorzystywane. Są jednak wyjątki. I taką parą jest właśnie Carole-Ann i Jim Stanfield, którzy pół wieku temu postanowili iść wspólnie przez życie.

Pewnego dnia Carole-Ann i Jim’a odwiedziła ich wnuczka Hayley, która chciała przejrzeć stare rodzinne albumy. Podczas poszukiwań pamiątkowych zdjęć, mężczyzna znalazł suknię ślubną swojej żony. Był tam również jego garnitur, który miał na sobie w dniu ślubu.

rocznica-slubu-1

Para wzięła ślub 1 października 1966 roku. Przez 50 lat ich stroje ślubne nie były używane. Kiedy jednak zostały przypadkowo odkryte, Hayley namówiła dziadków, aby ponownie je założyli.

rocznica-slubu-2

I choć od ślubu minęło pół wieku, zarówno suknia ślubna, jak i garnitur, świetnie pasowały!

rocznica-slubu-3

Z okazji 50. rocznicy ślubu zorganizowano małe przyjęcie. Była to doskonała okazja, aby założyć ponownie ślubne kreacje.

rocznica-slubu-4

Wielu gości wiedziało, że małżonkowie założą ślubne ubrania. Kiedy jednak zobaczyli ich na żywo, byli zaskoczeni. Po tylu latach suknia i garnitur nie tylko pasowały, ale i świetnie się prezentowały.

rocznica-slubu-5

Para swój miesiąc miodowy spędziła na Malcie. Obecnie, z okazji 50 rocznicy ślubu, planują podróż do Turcji.

rocznica-slubu-6

Zakochani małżonkowie mają 2 dzieci i 6 wnucząt. Zdaniem Carole-Ann receptą na szczęśliwe i długie małżeństwo jest mnóstwo śmiechu.

Historia Carole-Ann i Jim’a, to najlepszy dowód na to, że miłość na całe życie naprawdę istnieje. Jeśli i Ty w to wierzysz, udostępnij ten wpis dalej!

Może Cię zainteresować

zamknij