×

Facetów spod tych 5 znaków zodiaku trudno zaciągnąć przed ołtarz

5 znaków zodiaku niechętnych małżeństwu to niezbyt dobrze rokujący kandydaci na narzeczonych. Jeśli marzysz o ślubie, raczej nie bierz ich pod uwagę.

Romantyczne marzenia

Minęły już czasy, gdy niemal każda kobieta marzyła o ślubie. Potwierdzają to zresztą oficjalne statystyki. Z ustaleń Głównego Urzędu Statystycznego wynika, że w ubiegłym roku zawarto tylko 145 tysięcy małżeństw, o 38 tysięcy mniej niż rok wcześniej. Za to wzrosła liczba dzieci, przychodzących na świat w nieformalnych związkach. W 2019 roku o ponad 25 proc. spośród wszystkich noworodków urodziło się w związkach nie będących małżeństwem. Czyli co czwarte urodzone w Polsce dziecko ma rodziców, którzy nie są małżonkami.

Oczywiście, nadal nie brakuje kobiet, które zaręczyny i ślub uważają za kwintesencję romantyzmu. Jeśli należysz do osób, które nie mogą przejść spokojnie obok wystawy salonu sukien ślubnych i z wypiekami na twarzy oglądasz wszystkie edycje programu pod tym właśnie tytułem, wybierz mądrze kandydata na narzeczonego.

Są bowiem znaki zodiaku, tak niechętne małżeństwu, że nawet wołami ich nie zaciągniesz do urzędu stanu cywilnego. Lepiej wiedzieć zawczasu, które, niż potem przeżyć niepotrzebne rozczarowanie.

5 znaków zodiaku niechętnych małżeństwu

Rak

Wiele osób pomyśli pewnie, że to pomyłka. Przecież Raki mają opinię spokojnych domatorów, ceniących rodzinne wartości. I rzeczywiście wysoko je cenią, ale tylko póki „zabawa w dom” pozostaje zabawą. Niestety, kiedy w trakcie oglądania romantycznego filmu, w czułych objęciach Raka, zagadniesz o ślub, czar momentalnie pryśnie.

Oczywiście Rak będzie się wykręcał od odpowiedzi, jak długo się da. Wycofa się, zamilknie, stanie się emocjonalnie niedostępny. To oznacza, że zastanawia się, jak ci powiedzieć, że w ogóle nie planuje ślubu, ale w taki sposób, by nie stracić stałego dostępu do twojej popisowej zupy pomidorowej, za którą wprost przepada.

Baran

Mężczyźni spod tego znaku od pierwszego wejrzenia sprawiają wrażenie, jakby wszystko było dla nich bardziej interesujące niż dom i rodzina. Nawet nieprzytomnie zakochany, wybierze raczej wyjście na piwo z kumplami niż romantyczną kolację w domu z ukochaną.

Jest tylko jedna kobieta w życiu Barana, która jest zdolna nakłonić go do małżeństwa i niestety, nie chodzi o ciebie. Jest nią jego mama. Warto liczyć się z tym, że nie poprzestanie na doprowadzeniu do ślubu. Po ceremonii nadal będzie obecna w waszym życiu, a mężczyzna spod znaku Barana jest genetycznie niezdolny do postawienia jej wyraźnych granic.

Panna

Mężczyźni spod znaku Panny to osoby chaotyczne i nieuporządkowane. Ciągle spóźnieni, z mnóstwem wymyślonych na poczekaniu wymówek, niezdolni dotrzymać żadnego terminu ani zobowiązania. Nigdy nie pamiętają o zatankowaniu auta, więc zatrzymują się pośrodku niczego, akurat w drodze na ważne spotkanie.

Pan Panna może  i chciałby wziąć ślub, ale po pierwsze nie jest tego do końca pewny, a po drugie i tak go nie stać na pierścionek. Poza tym, po ewentualnym ślubie zamieszkacie w jego wynajmowanej klitce i biorąc pod uwagę zaradność i życiowe ambicje Panny, pewnie doczekacie tam starości.

Lew

Mężczyźni spod znaku Lwa są przeciwieństwem Panien. To ludzie sukcesu, w dodatku przeważnie przystojni. Urodzeni liderzy, rządzą także w związku. To oni i tylko oni podejmują decyzję w sprawie waszej wspólnej przyszłości.

Jeśli nie mają nic ważniejszego do roboty, co rzadko się zdarza, to może i pomyślą o ślubie. Zdecydują za was dwoje, czy go chcą, czy nie. Ty masz się tylko zachwycić pomysłem i wdrożyć bez szemrania. Zastanów się, czy na pewno marzysz o takim życiu.

Strzelec

Problem ze Strzelcami polega na tym, że z reguły się nie zakochują. Owszem, flirtują, wdają się w romanse, uwielbiają rozkochiwać w sobie kobiety, ale sami angażują się sporadycznie, a bodaj nigdy.

Mężczyźni spod znaku Strzelca cieszą się powodzeniem u kobiet, bo są przystojni, uroczy i szarmanccy, a o ich temperamencie krążą legendy. Jednak męża z tego materiału raczej nie wykroisz…

Źródła: www.papilot.pl, polki.pl
Fotografie: pxhere.com

Może Cię zainteresować

zamknij