×

5 najbardziej nieufnych znaków zodiaku. Trzeba się napracować, aby zdobyć ich zaufanie

Teoretycznie nikt z nas w horoskopy nie wierzy, ale i tak sięgamy po nie w wolnym czasie. Prawdą jest, że ułożenie gwiazd ma wpływ na nasz charakter, o czym próbują przekonać nas astrolodzy. Ci jednak, którzy są bardziej sceptyczni, nie nastawiają się w żaden sposób pozytywnie na tego typu rewelacje. Jednak nie do tych osób się dziś zwracamy ?

Jakie znaki są najbardziej nieufne? Okazuje się, że nie jest ich wcale tak mało!

Te znaki potrzebują trochę czasu, aby się otworzyć i pokazać całego siebie. Nie przejmuj się jednak, bo ciężka praca popłaca!

BYK

To chyba najtrudniejsze zadanie! Ten znak od maleńkości wykazuje introwertyczne zapędy i nie ufa praktycznie nikomu, zwłaszcza jeśli chodzi o relacje międzyludzkie. Dużo czasu minie zanim zaufa komuś w 100% i będzie w stanie otworzyć serce na związek. Z reguły jest ciężko doświadczony, co tym bardziej utrudnia zdobycie zaufania. To bardzo mądry znak, który dwa razy nie wkłada ręki do ognia. Jeśli raz się zraził, kolejnym razem będzie uważać jeszcze bardziej. A jeśli komuś uda się zdobyć jego zaufanie, może czuć się tak, jakby wygrał w totka, bo to wartość na wieki.

LEW

Bardzo podejrzliwy znak, zwłaszcza jeśli chodzi o sprawy biznesowe. To człowiek sukcesu, który ma wielu pseudo przyjaciół obok siebie, próbujących zdobyć jego zaufanie. Jednak on dobrze wie, że interesy może prowadzić tylko z osobami, którym ufa, a tych jest bardzo mało. Jego sito ma małe oczka, przez które nie przelatują oszuści, próbujący ogrzać się w jego blasku.

KOZIOROŻEC

Ciężki przypadek, ponieważ nie ma szans, aby ktoś zdobył jego zaufanie. Można je posiąść tylko na samym początku znajomości i jest to dość skomplikowane. Koziorożec albo od razu kogoś polubi i mu uwierzy, albo dana osoba jest u niego spalona. Choćbyś nie wiadomo, co robił, on i tak będzie wiedzieć swoje.

SKORPION

To typowy obserwator, który z daleka próbuje rozwikłać, kto jakim jest człowiekiem i czy warto mu zaufać. Nie opiera się tylko na swoim doświadczeniu, ale także na obserwacji tego, jaką dana osoba ma interakcję z ludźmi. Gdy już zaufa, stara się nie być podejrzliwym, ale wystarczy tylko jeden kłamliwy ruch i zdradzieckie słowo, a Skorpion momentalnie wyrzuca takiego osobnika z grona swoich bliskich znajomych. Stara się nie otaczać ludźmi, którzy generują złą energię.

BARAN

Z pozoru to bardzo otwarty i wesoły znak, ale w gruncie rzeczy nie tak łatwo go nabrać. Stara się dawać szansę ludziom, ale najpierw musi wiedzieć, że warto to zrobić. Zdobyć jego zaufanie, to jak wejść na najwyższy szczyt, ale warto, ponieważ Baran to oddany i lojalny przyjaciel.

Czy któryś znak należy do Was? ?

Może Cię zainteresować

zamknij