×

Pokazała swoje ciało zaledwie 4 dni po porodzie. Nie wstydzi się tego jak wygląda

Pierwsze kilka dni po porodzie są bardzo trudne dla każdej kobiety. Jej ciało się zmieniło, po kilku miesiącach wreszcie wydało na świat małą istotkę. Wiele młodych mam szuka wtedy wsparcia w innych kobietach. Amy Updike doskonale o tym wie i właśnie dlatego postanowiła podzielić się uczuciami, jakie towarzyszą jej po trzeciej ciąży.

Jej przekaz jest jasny – kobiety, nie jesteście same! Udowadnia to publikując zdjęcie w poporodowych majtkach zaledwie cztery dni po porodzie. Kobiety szybko zaczęły się z nią identyfikować.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Amy Updike (@fitamysuzanne)

Mocny apel

Amy po raz trzeci została mamą. Jak dla każdej kobiety ciąża to piękny okres, jednak czas zaraz po porodzie może być dla niektórych bardzo trudny. Amy nie obala tej tezy – wręcz przeciwnie! Pokazuje jak jest. Dlatego bez cienia wahania udostępnia swoje zdjęcia po połogu:

Do wszystkich mam poruszających się po nie do końca znanych wam wodach połogu, które próbują rozpoznać swoje ciało i mieć wystarczająco dużo snu. Do kobiet, które próbują zrozumieć poród i narodziny swojego dziecka, które najprawdopodobniej nie poszły tak jak chciałyście. Jestem z wami! – czytamy w opisie udostępnionej fotografii.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Amy Updike (@fitamysuzanne)

Ogromne wsparcie

Kobiety pokochały wpis Amy. W komentarzach zaczęły dzielić się swoimi przeżyciami. Dziękują jej za ukazanie prawdy. Dzięki niej nie są same. Doceniły jej szczerość:

– Czy to nie szalone, przez co kobiety przechodzą w pierwszych dniach po zostaniu mamą? Tylko inna mama jest w stanie naprawdę to zrozumieć. Piękna

– Wspaniała! To przywraca tak wiele wspomnień. Kiedyś też nosiłam te babcine majtki z podkładką wielkości Teksasu.

– To jest prawdziwe życie! Minęło już prawie 7 lat od kiedy urodziłam córeczkę. Wcześniej nikt nie mówił o majtkach, które musiałam nosić po porodzie!

– 4 dni?! Wyglądasz niesamowicie! Te majtki wyglądają cudownie na tobie!

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Amy Updike (@fitamysuzanne)

Może Cię zainteresować

zamknij