×

37-latka zabiła męża i dwóch synów. Potem posprzątała i poszła do kina

Makabryczna zbrodnia we Władywostoku. 37-latka zabiła męża i dwóch synów. Następnie ukryła zwłoki, dokładnie wysprzątała mieszkanie i… poszła do kina. Jej zbrodnia wyszła na jaw, gdy sąsiadkę zaniepokoił dziwny zapach dobiegający z mieszkania.

37-latka zabiła męża i dwóch synów

Do przerażającej zbrodni doszło pod koniec kwietnia przy ul. Tołstoja, w samym centrum Władywostoku . 37-letnia Jekaterina była matką trojaczków. Chłopców wychowywała razem z mężem.

Gdy usłyszała, że 40-latek chce się z nią rozwieść i odebrać jej dzieci, wpadła w szał.

Kobieta chwyciła za nóż i z zimną krwią zadźgała swojego męża i dwóch pięcioletnich synów. Potem ukryła ciała dzieci w sportowej torbie, a zwłoki męża zawinęła w folię. Posprzątała mieszkanie, usunęła ślady krwi i… poszła do kina obejrzeć film.

Gdy sąsiadka rodziny przechodziła obok mieszkania, poczuła, że wydostaje się z niego dziwny zapach. Zaniepokojona kobieta zapukała do drzwi, ale nikt nie reagował. Dlatego wezwała pomoc. Gdy służby dotarły na miejsce, okazało się, że w mieszkaniu są zwłoki 40-letniego mężczyzny i dzieci.

Jeden z chłopców przeżył

Pech, zrządzenie losu, a może przeznaczenie? Jakkolwiek by tego nie tłumaczyć, jeden z trojaczków cudem ocalał. Chłopiec tego dnia przebywał w przedszkolu. Nie wiadomo, dlaczego jego bracia zostali w domu. Być może chłopcy tego dnia źle się czuli i woleli zostać z mamą…

37-latka usłyszała już zarzut zabójstwa. Kobietę zbadają psychiatrzy.

Planowała to od dawna?

W małżeństwie Jekateriny od dawna się nie układało. Według zeznań świadków, już po porodzie w 2016 roku kobieta bardzo się zmieniła i zaczęła się dziwnie zachowywać.

Prawdopodobnie to sprawiło, że jej mąż podjął decyzję o rozwodzie. Wcześniej wielokrotnie zabierał dzieci do swoich krewnych, mieszkających poza Władywostokiem. Chciał chronić chłopców przed ich matką?

Jak podają rosyjskie media, Jekaterina musiała mieć świadomość, że jej małżeństwo się rozpada. Tuż przed wstrząsającą zbrodnią, założyła sobie konto na portalu randkowym.

Fotografie: YouTube (miniatura wpisu), YouTube

Polecane

Może Cię zainteresować