×

35-latek podpalił się pod komendą policji. Nie miał żadnych transparentów

35-latek podpalił się pod komendą policji. Wstrząsające sceny rozegrały się w miejscowości Kolno w woj. podlaskim. Nie wiadomo, dlaczego mężczyzna zdobył się na tak desperacki krok. Nie miał ze sobą żadnych transparentów.

35-latek podpalił się pod komendą policji

Do niebezpiecznego incydentu doszło w poniedziałek 4 lipca w Kolnie. Jak dowiadujemy się z krótkiego komunikatu, zamieszczonego przez miejscową policję w mediach społecznościowych, 35-letni mężczyzna, mieszkaniec Kolna, oblał się łatwopalną substancją, a następnie się podpalił. Zrobił to pod budynkiem Komendy Powiatowej Policji w Kolnie.

Po godz. 17 do siedziby komendy wbiegł mężczyzna, który zaalarmował funkcjonariuszy, że przed budynkiem płonie człowiek.

Przeżył

Dzięki szybkiej reakcji policjanta oraz jednego ze świadków zdarzenia, tragedii udało się zapobiec. Policjant pomógł ugasić palącą się odzież. 35-latka przetransportowano do szpitala.

Na razie nie ustalono, z jakiego powodu mężczyzna zdecydował się na tak desperacki krok. W przeszłości zdarzało się już, że ktoś wybrał tak rozpaczliwy sposób, by wyrazić swój sprzeciw lub zaprotestować. Jednakże 35-latek nie miał ze sobą żadnych transparentów.

Póki co nie poinformowano, jaki jest stan zdrowia młodego mężczyzny. Śledczy prowadzą działania, które mają wyjaśnić okoliczności tego tragicznego zdarzenia.

Fotografie:

Może Cię zainteresować

0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x
zamknij