×

Dwie Panie z okazji 30-lecia przyjaźni zrobiły sobie tatuaże! Wybrały wzór jak dla nastolatek

Uważa się, że prawdziwa przyjaźń może pomóc pokonać wszelkie przeszkody i życiowe przeciwności. Czasami jednak bardzo ciężko ją utrzymać. W szybko pędzącym świecie trudno o prawdziwą przyjaźń.

30 lat razem

Spotkały się 30 lat temu i nadal się przyjaźnią. To piękne, że niektórzy potrafią utrzymywać takie więzi. Czasami trudne jest to nawet z osobami, które kochamy bardziej niż cokolwiek innego! Te dwie panie postanowiły uczcić mijające 30 lat naprawdę wyjątkowo. Zrobiły sobie taki sam tatuaż!

Wyjątkowa pamiątka

Tatuaże uśmiechniętych piw trzymających się za ręce. Właśnie taki tatuaż wybrały kobiety. Zdjęcie zostało udostępnione przez wnuka jednej z kobiet. Dodał:

Zdjęcie, które wybrały, symbolizuje to, co oboje kochają: rozmowę i kubek pełen smacznego napoju – a także wszystkie inne wspaniałe rzeczy, takie jak wsparcie i szczęście, które przynosi przyjaźń.

Kochamy takie historie

Ta historia dotknęła wielu ludzi ponieważ nie łatwo jest utrzymać przyjaźń przez tyle lat. Mamy nadzieję, że wszyscy nasi czytelnicy znajdą kogoś, komu mogą zaufać i dzielić z nim zarówno smutki, jak i radości życia.

Co ty byś zrobił, aby uczcić rocznicę przyjaźni?

Źródła: brightside.me, www.instagram.com
Fotografie: Instagram

Polecane

Może Cię zainteresować