×

Klaudia El Dursi z „Top Model” od lat jest modelką. Wiemy, jak wyglądała kiedyś

Program „Top Model” wzbudza niemałe zainteresowanie i zbiera pokaźną widownię przed telewizorami. Wiele osób chce śledzić losy młodych ludzi w rygorystycznym świecie mody. Niewielu się udaje odnieść sukces, ale zdarza się, że dzięki urodzie osiągają naprawdę wiele. Wśród uczestników, którzy wywołują niemałe emocje, jest 30-letnia Klaudia El Dursi, mama dwójki dzieci i… modelka z dość niezłym stażem.

Modelka w „Top Model”

Wprawdzie nie jest modelką wybiegową, ale pozowanie przed obiektywem nie jest jej obce. Dobrze zna ten zawód, ponieważ od kilkunastu lat z tego żyje.

złoty bilet i Klaudia
Instagram

Od razu w domu modelek z castingu

Gdy tylko pojawiła się przed jury, od razu wzbudziła ogromne zainteresowanie. Do tego stopnia spodobało się oceniającym, że postanowili od razu przekazać Klaudii złoty bilet, dzięki któremu przeszła do domu modelek.

sesja w Top Model
Instagram

Efekt WOW!

Uczestnicy czują, że Klaudia może być dla nich ogromną konkurencją, czego efektem była kłótnia z Kingą, którą wczoraj oglądaliśmy w programie. Sama Klaudia ponadto pokazała pazurki i nie jest już tak niewinna, jak na samym początku niektórym się wydawało. Jest piękna, a to wzbudza spore kontrowersje.

modelka kiedyś
Instagram

Jak z tą nagością?

Wczoraj w programie uczestnicy dostali zadanie, w którym mieli pozować nago. Klaudia wydawało się, że jest nieco zmieszana. Tłumaczyła się, że jest mamą i mogą zobaczyć ją dzieci z klasy jej pociechy. Ponadto w czasie castingów wydawała się być zaskoczona tym, że ma niemalże idealne ciało. Czy aby na pewno to zdziwienie jest prawdziwe? Klaudia w wieku 19 lat pozowała do Playboya i wielokrotnie pozowała w bikini i brała udział w konkursach miss.

30-letnia Klaudia El Dursi
Instagram

Od kilkunastu lat w branży

Klaudia nie jest w modelingu nowicjuszką. Dobrze wie, jak się poruszać przed kamerą. Do tego bywała na salonach, a przed laty w czasie jednej z imprez Playboya paparazzi sfotografowali ją nawet z jednym z braci Mroczków.

30-letnia Klaudia El Dursi
Imgur

Modelka z krwi i kości

Czy Klaudia dobrze sobie radzi jak na weterankę? Jedno jest pewne – na pewno podzieliła widzów i część jej kibicuje z całego serca i jest przekonana, że wygra, a druga część wręcz nie może znieść tego, że 30-latka bierze udział w programie.

30-letnia Klaudia El Dursi
Instagram

30-letnia Klaudia El Dursi bezsprzecznie jest atrakcyjna, ale czy Wy jej kibicujecie?

Może Cię zainteresować

zamknij