×

3-letnie dziecko wszczęło alarm, bo nie mogło obudzić mamy. 24-latka nie żyła

Dramat rozegrał się na Dolnym Śląsku. 3-letnie dziecko znalazło zwłoki swojej matki. Zaalarmowało domowników, niestety było już za późno, żeby pomóc kobiecie. Według medialnych ustaleń 24-latka nie zmarła z przyczyn naturalnych. Sprawę wyjaśnia policja.

3-letnie dziecko znalazło zwłoki matki

Do tragedii doszło w miejscowości Mirsk na Dolnym Śląsku w nocy z ostatniego poniedziałku na wtorek. 3-letnie dziecko znalazło nieprzytomną matkę i próbowało dobudzić kobietę. Kiedy mu się nie udało, wezwało na pomoc innych domowników. Bardzo szybko wezwali na miejsce służby ratunkowe. Sanitariusze wszczęli reanimację, jednak było już za późno – 24-latki nie udało się uratować. Kobieta osierociła dwójkę dzieci w wieku 3 lat i 4 miesięcy.

radiowóz policji
Twitter

Sprawę wyjaśnia policja

Najprawdopodobniej 24-latka nie zmarła z przyczyn naturalnych. Według ustaleń portalu „Info112”, dzień wcześniej spotkała się z koleżanką, z którą miała brać narkotyki. Policjanci podejrzewają, że zmarła ze względu na przedawkowanie metaamfetaminy, jednak ostateczne światło na sprawę rzucą wyniki sekcji zwłok.

Może Cię zainteresować

zamknij