×

Dramat w Łodzi! 25-letni mężczyzna złamał członka podczas uprawiania miłości w tej pozycji

Taki przypadek zdarza się ponoć raz na pięć lat. Tym razem padło na młodego mężczyznę z Łodzi. Podczas miłosnych igraszek, 25-latek załamał penisa. Trafił do Kliniki Urologii szpitala im. WAM w Łodzi.

25-latek złamał penisa

Złamanie penisa zdarza się wyjątkowo rzadko. Nic dziwnego, że 25-latek był przerażony, gdy trafił do szpitala. Jednak lekarze z łódzkiej Kliniki Urologii, wiedzieli co robić. Od razu zdiagnozowali złamanie prącia.

25-latek natychmiast trafił na stół operacyjny. Zabieg w znieczuleniu ogólnym trwał pół godziny. Konieczne było zszycie powięzi.

Prof. Marek Sosnowski, kierownik Kliniki Urologii szpitala w Łodzi, wyjaśnił w rozmowie z Expressem Ilustrowanym:

Podczas aktu seksualnego, gdy penis był we wzwodzie, doszło do jego złamania, czyli nastąpiło pęknięcie powięzi otaczającej ciało jamiste, które wypełnione krwią usztywnia narząd

Szwy można zdjąć po upływie ośmiu dni. Rany zagoją się najwcześniej po 3 tygodniach.

Niebezpieczna pozycja

Jak informuje Express Ilustrowany, młody mężczyzna nabawił się nietypowego urazu w pozycji „na jeźdźca”.

Lekarze potwierdzają – ta pozycja w czasie seksu może być niebezpieczna dla mężczyzny. Szczególnie ze względu na nietypowe lub gwałtowne zachowanie partnerki.

Choć takie przypadki zdarzają się niezwykle rzadko, nie był to pierwszy pacjent z tego typu problemem, jaki trafił do łódzkiej Kliniki.

Po takim urazie mogą wystąpić zmiany, również natury psychicznej, które będą utrudniać, a nawet uniemożliwią współżycie.

Wraca do zdrowia

25-latek powoli wraca do zdrowia. Jak mówi prof. Marek Sosnowski:

Rana penisa pacjenta goi się prawidłowo, trochę ustąpił obrzęk.

Młody mężczyzna będzie musiał nadal leczyć się w poradni urologicznej. Podczas wizyty kontrolnej, która powinna odbyć się po miesiącu od złamania, okaże się, czy mężczyzna jest sprawny seksualnie.

*Zdjęcia mają charakter poglądowy
Fotografie: Freepik (miniatura wpisu), Pixabay

Polecane

Może Cię zainteresować