×

Okrzyknięto ją najpiękniejszą policjantką świata. Inne kobiety nie doceniają jej urody

Co jakiś dzieje się tak, że osoby, które nie są osobami publicznymi, nagle stają się rozpoznawalne – nie tylko w swoim kraju, ale wręcz na całym świecie. Tak było w przypadku tej 24-letniej policjantki, która z dnia na dzień stała się popularna. Jeśli myślicie, że chodzi o złapanie szajki przemytników lub schwytanie przestępców na gorącym uczynku, to jesteście w błędzie!

24-letnia Gina Pinzón z Kolumbii stała się popularna dzięki temu, jak wygląda

Jeszcze kilka lat temu ona sama nie wierzyłaby w to, że stanie się tak znana dzięki swojej urodzie. Dziś na Instagramie śledzi jej losy ponad 255 000 osób. Komentujący podkreślają, że nigdy nie widzieli tak pięknej kobiety. Jak jeden mąż nazwano ją najpiękniejszą policjantką w Kolumbii.

Jednak okazuje się, że nie tylko Kolumbijczycy doceniają jej piękno. O tym, jak wygląda Gina, zaczęły mówić także zagraniczne media

24-latka sama o sobie nie jest w stanie powiedzieć nic więcej poza tym, że jest skromna, pomocna i szczera. Nie wie, dlaczego nagle zrobił się wokół niej taki szum.

Mężczyźni, którzy obserwują poczynania pięknej policjantki, zabiegają o to, aby zwróciła ich uwagę

Walczą o jej serce, ponieważ dobrze wiedzą, że Gina jest singielką. Co chwilę ktoś ją komplementuje i podkreśla, jak urodziwą i seksowną kobietą jest. Jeden z nich wprost napisał:

Błagam, zaaresztuj mnie. Chcę być Twoim więźniem!

Niektórzy wprost piszą, że są skłonni popełnić jakieś drobne przestępstwo, aby tylko wpaść w ramiona Giny

Nie jesteśmy pewni, czy takiego męża dla siebie chciałaby 24-latka. Sądząc po jej zachowaniu i służbie w policji, na pewno nie chciałaby się zakochać w kimś, kto ma konflikt z prawem.

O ile męska część komentujących zachwyca się kobietą, to damska już nie kibicuje tak mocno Ginie

Kobiety wytykają policjantce, że na pewno jest „zrobiona”, a do tego wygląda zbyt sztucznie. Nie podoba im się także to, że ma długie paznokcie i pełen makijaż na służbie.

Czy faktycznie Waszym zdaniem Gina jest najpiękniejszą policjantką na świecie? A może znacie inną funkcjonariuszkę, której można byłoby przekazać ten tytuł?

Swoją drogą ciekawe, czy koledzy z policji także adorują Ginę ?

Polecane