×

23-letnią Karolinę zabił znany policji recydywista. „Nasze życie umarło wraz z córką”

23-letnia Karolina Piłat miała przed sobą całe życie. Chciała mieszkać z rodzicami do trzydziestki, ale najpierw chciała zadbać o studia i o swoją ścieżkę zawodową. Miała tyle planów… Wszystkie je odebrał 38-letni Jakub K., który uderzył w młodą kobietę, gdy ta przechodziła przez pasy. Zginęła.

Beata i Marek Pilatowie nie umieją żyć bez córki. Ich świat się zawalił – „Nasze życie umarło wraz z córką”

Na pewno nie jest pocieszający także wyrok, jaki otrzymał znany policji recydywista. Mimo że Sąd Okręgowy w Olsztynie podwyższył wyrok sądu pierwszej instancji, to dla wielu i tak ta kara nie jest adekwatna do tego, co się stało.

23-letnia Karolina Piłat

Facebook

38-latek w więzieniu spędzi 4 lata, na 8 lat stracił prawo jazdy, a do tego każdemu z rodziców ma wypłacić po 30 000 złotych odszkodowania

Mężczyzna na swoim koncie ma 40 wykroczeń. Nawet to nie sprawiło, że jego wyrok był wyższy. Napisał do rodziców Karoliny list, ale oni go nawet nie otworzyli. Nie wierzą w żadne jego słowo. Nie wierzą w to, że może żałować tego, co zrobił.

Dla nas ten wyrok to tylko namiastka sprawiedliwości. Jako oskarżyciele posiłkowi żądaliśmy 6 lat więzienia. Chcieliśmy też, by na zawsze odebrano mu prawo jazdy i nic z tego nie wyszło. Za zabicie zwierzęcia można dostać dwa lata więzienia, a w szczególnej sytuacji nawet pięć. Moja córka nie była zwierzęciem

23-letnia Karolina Piłat nie żyje i nic nie zastąpi rodzicom tej ogromnej pustki…

Może Cię zainteresować

zamknij