×

Rodzice oferują opiekunce 5-letnich bliźniaczek 200 tys. zł rocznie. Ale jest jeden haczyk

Uwielbiasz dzieci, a zajmowanie się nimi sprawia Ci przyjemność? Lubisz bawić się z najmłodszymi, uczyć je i poświęcać im się w całości? Mamy dla Ciebie świetną informację! Pewna rodzina z Wielkiej Brytanii szuka niani na pół etatu i oferuje przy tym naprawdę niezłą pensję. W przeliczeniu na polską walutę, rocznie można zarobić nawet 200 tys. złotych! Jest jednak jeden warunek…

Rodzina, która poszukuje opiekunki do 5-letnich bliźniaczek, nie ma wygórowanych oczekiwań

Nie wymaga specjalnych kwalifikacji, wykształcenia psychologicznego czy pedagogicznego, ani nawet doświadczenia w opiece nad najmłodszymi, co mogłoby z góry wykluczyć sporą część aplikujących o pracę kobiet. Jest jednak jeden warunek, który potencjalny pracownik musi mieć na uwadze.

Opiekunka każdego dnia będzie musiała przebierać się za księżniczkę z bajek Disneya. Plus jest taki, że koszt stroju pokrywają rodzice dziecka.

Obowiązki niani

Niania miałaby odbierać 5-letnie dziewczynki z przedszkola. Oczywiście, musiałaby to robić we wcieleniu księżniczki, w którą przebierałaby się każdego kolejnego dnia. Na tym jednak nie koniec… W zależności od tego, w jaką postać wcieliłaby się opiekunka, miałaby organizować specjalne zabawy o tematyce pochodzącej z danej bajki. I tak oto kiedy przebrałaby się za Kopciuszka, mogłyby to być przeróżne zabawy związane ze sprzątaniem, butami czy tańcem.

Skąd taki pomysł rodziców?

Okazuje się, że pomysł rodziców to nie przypadek czy zachcianka, która zrodziła się w ich głowach, jest wręcz przeciwnie… Chcą w ten sposób pokazać swoim dzieciom silne wzorce kobiece i zakorzenić w nich ważne wartości, którymi będą kierować się w późniejszym życiu. Pragną, aby ich córki były silne, zdeterminowane, samodzielne, a zarazem empatyczne, a taka metoda wychowawcza wydaje się być dla nich najlepsza.

Jak większość pięciolatek, nasze dziewczynki są wielkimi fankami bajek Disneya i pomyśleliśmy, że to będzie najlepszy sposób na przekazanie im ważnych wartości. .. Szukamy kogoś, kto może zaangażować się w jakąś postać i stworzyć naprawdę fajną atmosferę w naszym domu, ale też nie będzie się bał wprowadzenia dyscypliny, jeśli bliźniaczki będą niegrzeczne. One potrafią być małymi terrorystkami – napisała mama bliźniaczek w ogłoszeniu, które pojawiło się w jednym z największych portali z ofertami opieki nad dziećmi w Wielkiej Brytanii

Nie wierzysz, że takie ogłoszenie faktycznie pojawiło się w sieci?

Koniecznie sprawdź tutaj, aby dowiedzieć się więcej o pracy dla kobiety, niańki i opiekunki, która wciąż marzy o zostaniu księżniczką.

Dzięki tej ofercie może stać się to możliwe!

Polecane

Może Cię zainteresować