×

18-letnia tiktokerka w szoku. Odkryła, co matka jej chłopaka publikuje w sieci!

18-letnia tiktokerka w szoku po tym, co odkryła. Okazało się, że matka jej chłopaka udostępniła na Instagramie… regulamin dotyczący zasad umawiania się z jej synem. Znalazły się w nim zaskakujące punkty.

18-letnia tiktokerka w szoku

Na temat relacji teściowa-synowa krążą już legendy. Wszystko przez to, że mamę i syna łączy wyjątkowa więź. Sęk w tym, że niektóre matki mają problem z odcięciem pępowiny nawet wtedy, gdy ich syn jest już wystarczająco dorosły, by decydować o sobie i żyć po swojemu. W ten sposób dochodzi do wielu konfliktów w związkach. Pogłębiają się one, jeśli mężczyzna nie widzi nic złego w tym, że mama nadal próbuje za niego decydować.

18-letnia tiktokerka z Luizjany, posługująca się nazwą hotgirlsareswifties, była w szoku, gdy odkryła, jakie treści udostępniła w sieci matka jej chłopaka. Kobieta stworzyła listę 10 zasad dotyczących umawiania się z jej synem. Co znalazło się na liście?

Regulamin umawiania się

Numer jeden na liście dotyczy kwestii finansowych. Kobieta zapisała, że jej syn nie jest bankomatem. Właściwie nie ma w tym nic gorszącego, a zapis z pewnością wynika z troski o syna, ale dalej jest już tylko gorzej…

W kolejnych punktach kobieta pisze wprost, że „pozbędzie się dziewczyny syna”, jeżeli ta:

  • będzie przychodzić do jej domu ubrana jak striptizerka,
  • wysyłać chłopakowi wiadomości z podtekstem seksualnym.

W kolejnych punktach kobieta zastrzega, że może „pozbyć się dziewczyny syna”, jeśli jej nie polubi. Sposób, w jaki pisze, jest mocno kontrowersyjny.

On jest synkiem mamusi. Dopóki nie masz na palcu pierścionka, twoja opinia nie ma znaczenia.

– czytamy w punkcie szóstym.

Dalej kobieta radzi wybrance swojego syna, by „zachowywała się jak dama”, ponieważ  tylko tak może zasłużyć na dżentelmena (na którego oczywiście wychowała swojego syna).

Chociaż słowa kobiety można postrzegać jako żartobliwe, trzeba przyznać, że brzmią dość niepokojąco. Matka grozi, że wie, jak zniszczyć związek swojego syna.

Wiem, jak uniknąć więzienia

– napisała.

W komentarzach zawrzało, a niektórzy internauci poradzili Emmie, by dla własnego dobra jak najszybciej rozstała się ze swoim chłopakiem.

Fotografie: TikTok

Może Cię zainteresować

zamknij