×

18 celebrytek, które bez fotoszopa wyglądają inaczej niż na okładkach. Są takie jak my

Myślicie, że gwiazdy na co dzień wyglądają tak jak w gazetach? Rozwiewamy wszelkie Wasze wątpliwości i zapewniamy wręcz, że celebryci tak samo jak my – mają lepsze i gorsze dni. Do tego, gdy przyjrzeć im się z bliska, nie wszyscy wyglądają jak na okładkach czasopism. Tym, jak znane osoby wyglądają naprawdę, dzielą się autorzy konta Bez fotoszopa na Instagramie. Konsekwentnie dodają zdjęcia gwiazd, aby pokazać, że są takimi samymi ludźmi jak my!

„To nie jest hejterski profil ❤️ Nie ma ludzi idealnych, pamiętajcie o tym!” – tak reklamują się autorzy i ciężki im nie wierzyć!

Nikt z nas nie chce przecież nikomu ubliżać, a jedynie chcemy się upewnić, że świat telewizji i gazet czasem nie pokazuje prawdy o wyglądzie w 100%. My, szarzy ludzie, chcemy mieć poczucie, że celebrytka, która właśnie spogląda na nas z pierwszej strony gazety, na co dzień, nie wygląda jak lalka. Każdy z nas chce być piękny, a dzięki temu mamy pewne przeświadczenie, że tak właśnie jest. Nie przejmujmy się piegami, dodatkowymi kilogramami i rzadkimi brwiami. Gwiazdy mają takie same problemy jak my! Bez fotoszopa świat wygląda nieco inaczej ?

Agnieszka Orzechowska

Joanna Jabłczyńska

Agnieszka Fitkau-Perepeczko

Kasia Bujakiewicz

Monika Olejnik

Iwona Węgrowska

Dominika Ostałowska

Katarzyna Glinka

Maria Niklińska

Beata Kozidrak

Agnieszka Woźniak-Starak

Agnieszka Dygant

Lady Gaga

Marta Kaczyńska

Manuela Michalak

Agata Młynarska

Meghan Markle

Beata Tyszkiewicz

Może Cię zainteresować

zamknij