Kategorie Życie

Podali 16-latce narkotyki, wykorzystali, a na koniec skazali dziewczynę na śmierć

16-letnia Desirée Mariottini z Rzymu ostatni raz widziana była 18 października. Była u znajomych w Rzymie, ale nie udało jej się wrócić ostatnim autobusem do domu, dlatego powiadomiła najbliższych, że zostanie u przyjaciół na noc i wróci następnego dnia. Gdy 16-latka nie dawała znaków życia, rodzina zaczęła się zamartwiać. W końcu o jej zaginięciu została poinformowana policja.

W sprawie nastolatki zatrzymano trzech mężczyzn pochodzących z Afryki. Mieli narkotyzować 16-latkę, wykorzystać i porzucić w opuszczonym budynku

26-latek, 40-latek i 42-latek z Nigerii zostali zatrzymani. Wstępne ustalenia wskazują, że to ci trzej imigranci podali dziewczynie dużą ilość narkotyków, wykorzystali, a na koniec porzucili. Nie tylko nie udzielili jej pomocy, ale widząc, w jakim jest stanie, nie wezwali żadnej pomocy.

Podali 16-latce narkotyki, wykorzystali, a na koniec skazali dziewczynę na śmierć

Dwóch mężczyzn przebywało w kraju nielegalnie, a trzeci z nich miał nieważne dokumenty

Ciało nastolatki znaleziono w budynku w dzielnicy San Lorenzo. Mieszkańcy są przerażeni, że doszło tuż obok nich do tak okrutnej zbrodni. Domagają się przy tym, aby zaczęto wydalać imigrantów, którzy przebywają nielegalnie we Włoszech.

Niewinne dziecko stało się ofiarą okrutnej zbrodni…