×

15-letnia Viki Gabor pokazała bieliznę! Bardzo odważna stylizacja

15-letnia Viki Gabor pokazała bieliznę! Odważna stylizacja. Młodziutka wokalistka prowokacyjnie się ubrała. Czy nastolatki będą naśladować jej styl?

Idolka nastolatek

Viki Gabor urodziła się w Hamburgu, ale obecnie mieszka w Polsce, tutaj uczęszcza do szkoły i rozwija swoją karierę. W 2019 roku została finalistką drugiej edycji „The Voice Kids” i zwyciężyła w finale 17. Konkursu Piosenki Eurowizji dla Dzieci. W wieku 14 lat Viki wydała debiutancki album studyjny pt. „Getaway (Into My Imagination)”. Lista sukcesów utalentowanej wokalistki jest coraz dłuższa.

15-letnia Viki jest jedną z najbardziej rozchwytywanych artystek w Polsce. Regularnie koncertuje, udziela wywiadów. Na Instagramie obserwuje ją ponad 750 tys. osób. W większości są to bardzo młodzi ludzie, dla których Viki jest wzorem do naśladowania. Wiele nastolatek próbuje naśladować styl młodej artystki, czerpiąc inspirację z jej ubioru i makijażu.

15-letnia Viki Gabor pokazała bieliznę

O stylizacjach Viki Gabor mówi się często, głównie ze względu na fakt, że dziewczyna, mimo bardzo młodego wieku, lubi odważne, prowokacyjne stroje. Główna zainteresowana podkreśla, że lubi ubrania oversize, czerpie ze stylu lat 80. i 90, a to, jak się ubiera, jest efektem jej odczuć w danym momencie.

Mój styl ubioru czy to, jak się maluję, to spontaniczny efekt tego, co w danym momencie czuję. Na razie szukam czegoś swojego, nie chcę być kopią żadnego artysty. Myślę, że żaden artysta nie chce kopiować innych.

– powiedziała w rozmowie z Plejadą.

Pojawia się wiele komentarzy, że ubieram się niestosownie, jak na mój wiek. Ja tak nie myślę, moi rodzice tak nie myślą, ludzie, wokół których obracam się na co dzień też tak nie myślą

– dodała.

Tym razem 15-latka założyła top, który odsłania brzuch i ramiona. Zestawiła go z szerokimi spodniami, które zsunęła na biodra tak, żeby pokazać fragment bielizny.

Pod opublikowanymi przez Viki fotografiami natychmiast pojawiło się mnóstwo komentarzy, a w nich zaroiło się od komplementów.

Fotografie: Instagram.com (miniatura wpisu),
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x
zamknij