×

15-latka została aresztowana przez policję. Jest podejrzewana o zabójstwo braciszka

15-letnia Oliwia zamordowała braciszka? Tak sądzą niemieccy śledczy, którzy dzisiaj rano aresztowali nastolatkę. Dziewczyna prawdopodobnie pochodzi z Polski. Motywy zbrodni nie są znane.

15-letnia Oliwia zamordowała braciszka?

Do tragedii doszło wczoraj, tj. 6 listopada w domu wielorodzinnym przy Neulandstraße w Detmold. Jak donosi niemiecki „Bild”, zwłoki 3-letniego chłopca w pustym mieszkaniu odnalazła matka.

Maluchowi zadano cios ostrym narzędziem, w wyniku którego zmarł. Więcej powinna wyjaśnić sekcja, zaplanowana na 7 listopada.

Podejrzenia padły na 15-letnią Oliwię Martę K., przyrodnią siostrę ofiary. Policjanci z Lippe i Bielefeld rozpoczęli poszukiwania nastolatki, w której pomagały psy tropiące oraz helikopter.

W mediach opublikowano również jej wizerunek z prośbą o pilny kontakt każdego, kto ma jakieś informacje na temat miejsca pobytu Oliwii.

Aresztowano 15-letnią Oliwię

Jak informuje „Bild”, po kilkunastu godzinach poszukiwań Oliwia Marta K. została aresztowana. Policjanci znaleźli ją w Lemgo w Nadrenii Północnej, niedaleko miasta, w którym mieszkała. Wiele wskazuje na to, że 15-latka pochodzi z Polski.

Jak mówił w rozmowie z „Bild” Christopher Imig, rzecznik tamtejszej prokuratury:

Najprawdopodobniej doszło do zabójstwa przy użyciu noża

Motywy zbrodni wciąż nie są znane

Źródła: wiadomosci.radiozet.pl, www.fakt.pl
Fotografie: Twitter.com

Polecane

Może Cię zainteresować