×

Tragedia na warszawskim dworcu. Pociąg potrącił 15-letnią dziewczynkę

Makabryczny wypadek na Dworcu Gdańskim w Warszawie. 15-latka zginęła potrącona przez pociąg. Mimo natychmiastowej akcji służb ratowniczych, nie udało się uratować dziewczyny. Policja wyjaśnia okoliczności tej tragedii.

15-latka zginęła potrącona przez pociąg

Tragedia, jaka rozegrała się na peronie warszawskiego dworca, na długo pozostanie w pamięci świadków zdarzenia. O szczegółach śmiertelnego wypadku poinformował Bartłomiej Śniadała z wydziału prasowego Komendy Stołecznej Policji.

Do wypadku doszło na stacji Warszawa Gdańska o godzinie 16:10. Policja otrzymała zgłoszenie o zdarzeniu o godzinie 16:20. Z nieznanych przyczyn 15-latka znalazła się na torowisku i została śmiertelnie potrącona przez nadjeżdżający pociąg Kolei Mazowieckich relacji Warszawa Zachodnia – Ciechanów.

– relacjonuje Śniadała.

Młoda dziewczyna nie miała szans w zderzeniu z nadjeżdżającą maszyną. 15-latka zginęła potrącona przez pociąg. Pomimo ekspresowego zjawienia się służb ratowniczych, nie udało się uratować nastolatce życia. Jej obrażenia były zbyt poważne.

15-latek zginął na torach 3
Freepik

Policja ustala szczegóły śmiertelnego wypadku

W rozmowie z Super Expressem Bartłomiej Śniadała przekazał jeszcze:

Wypadek miał miejsce na początku peronu. Na miejscu trwają szczegółowe czynności z udziałem prokuratora, pracownicy kolei i maszynista zostali przebadani na obecność alkoholu, wszyscy byli trzeźwi

Z nieoficjalnych źródeł „Super Expressu” wynika, że dziewczyna wracała ze szkoły. Na miejscu koszmarnego wypadku pojawiły się jej koleżanki.

Źródła: tvn24.pl, www.se.pl

Może Cię zainteresować

0
Would love your thoughts, please comment.x