×

14-letnia Roksana Węgiel ma kolczyk między oczami?! Fani są w szoku

14-letnia Roksana Węgiel ma ogromną grupę fanów, ale przyznać trzeba, że niestety musi też mierzyć się z hejterami, którzy o niej nie zapominają. Na co dzień walczy z tym, że ludzie oceniają jej każdy krok, ubiór i podejmowane decyzje. Tym razem skupiono się na pewnym biżuteryjnym dodatku.

14-letnia gwiazda

O Roksanie jest głośno od chwili, gdy wystąpiła w The Voice Kids. Jej występ dosłownie powalił na kolana jurorów i udowodnił, że w małym ciele może skrywać się ogromny głos. Wygrana w programie dla jej fanów była tylko formalnością. Podobnie było w czasie Eurowizji Junior, gdy zgarnęła główną nagrodę.

Jesteśmy świadkami narodzin gwiazdy?

Ona sama mówi, że nie wierzy do końca w to, co dzieje się w jej życiu. O czym tylko zamarzy, od razu się spełnia. W jednym z wywiadów dla plejada.pl powiedziała, że marzenie stają się bardzo szybko jej rzeczywistością.

Momentami nie wiem już, o czym marzyć. Prawie wszystkie moje marzenia spełniły się w zeszłym roku. Bardzo dużo się wydarzyło. To było coś niesamowitego! W krótkim czasie stałam się rozpoznawalna i ludzie podchodzą do mnie, proszą o autograf i wspólne zdjęcie. Widzę, że podoba im się to, co robię. To miłe. Na pewno zapamiętam ten rok do końca życia. Mam nadzieję, że obecny będzie dla mnie równie dobry

14-letnia Roksana Węgiel i hejterzy

Mimo tego że młoda gwiazda ma miłe usposobienie i wydawać by się mogło, że musi mieć samych fanów i ludzi jej przychylnych, jest niestety nieco inaczej. Dowodem może być chociażby ostatnia sesja zdjęciowa, którą pochwaliła się Roxie na swoim profilu na Instagramie. Co w niej niepokojącego? Młoda gwiazda między oczami na górnej części nosa ma coś, co przypomina kolczyk. To wzbudziło ogromne zainteresowanie!

Ludzie od razu zaczęli komentować i pytać, czy to naprawdę prawdziwe przekłucie

Czy ty masz kolczyk na twarzy?

Sama Roksana Węgiel nie skomentowała tego, czy to naprawdę prawdziwy kolczyk, ale jasną odpowiedź dała wszystkim hejterom, gdy umieściła zdjęcie na Insta Stories. Widać, że młoda wokalistka nie ma żadnej biżuterii między oczami, a to co widzieliśmy na fotce, jest tylko ozdobą. Najprawdopodobniej to zwykła naklejka!

Jesteśmy pełni podziwu, że Roksana w tak młodym wieku ma siłę walczyć z hejterami

Źródła: www.instagram.com, plejada.pl
Fotografie: www.instagram.com
zamknij