Kategorie NewsyŚwiatŻycie

Gdy miała 14-lat, zaszła w ciążę. Teraz bez ogródek pokazuje jak wygląda jej życie

Ciąża w bardzo młodym wieku to nie lada wyzwanie. Niewiele z nastolatek decyduje się urodzić i wychować swoje dziecko. Natalie postanowiła jednak, że to zrobi. Miała nadzieję, że poradzi sobie z tą ogromną próbą, jaką dało jej życie…

Nagle musiała dorosnąć

Natalie zaszła w ciążę, kiedy miała zaledwie 14 lat. Dziś jej córeczka, Rylah, ma już roczek, a życie 15-latki znacząco odbiega od tego, które prowadzą jej rówieśniczki. Nastolatka zamiast bawić się, spędzać czas ze znajomymi i włóczyć się po sklepach, musiała dorosnąć w błyskawicznym tempie.

Nagle musiała zmienić wszystkie swoje priorytety

Samotna mama i uczennica

Obserwując jej konto na Instagramie, możemy zauważyć, że Natalie ze wszystkim poradziła sobie na medal! Młoda Amerykanka robi co może, aby jak najlepiej połączyć rolę matki i uczennicy. Jakby tego było mało, Natalie dorywczo pracuje w McDonald’s. Oczywiście nie jest to łatwe, ale dziewczyna daje sobie radę, dzięki wytrwałości i pomocy ze strony najbliższych.

Niestety, niedawno usunęła zdjęcia z portalu społecznościowego ze swoim chłopakiem i zarazem ojcem jej córeczki. Wiele osób podejrzewa, że została z córeczką sama… Choć ona oficjalnie jeszcze tego nie potwierdziła. Wiemy też, że jej rodzice od początku nie pochwalali tego związku.

Sami zobaczcie, jak sobie radzi:

My trzymamy za Natalie kciuki i życzymy jej powodzenia

Źródło: instagram.com, thelist.com | Fotografie: instagram.com