×

Mówiono, że jest najpiękniejszą dziewczynką. Dziś ma 14 lat i zagrała w 2 filmach

Kristina Pimenova swego czasu była okrzyknięta najpiękniejszą dziewczynką na świecie. Swoją karierę w modelingu rozpoczęła już w wieku 3 lat i do tej pory pracuje w tej branży. Ma zaledwie 14 lat i pracowała już dla największych światowych marek. Teraz ma kolejne marzenie.

Jej mama również była modelką

Kristina pochodzi z Rosji. Urodziła się i wychowała w stolicy tego kraju. Jej mama Glikerya Shirokova również była wziętą modelką, ale po urodzeniu córki skupiła się bardziej na jej karierze. Z kolei tata, Ruslan Pimenov, jest piłkarzem.

Przeprowadziła się i jej kariera nabrała tempa

Dziś 14-letnia Kristina nie mieszka już w Rosji. W wieku 10 lat podpisała kontrakt z wielką agencją modelek w USA i przeprowadziła się tam. Rosyjska piękność na brak zainteresowania nie może narzekać… Wystąpiła już w kampaniach dla modowych gigantów, takich jak Burberry, Ralph Lauren, Guess, Levis, Armani czy Roberto Cavalli. Z kolei w 2015 roku pojawiła się na okładce Vogue Kids.

Wątpliwości fanów

Kiedy mama dziewczynki założyła jej konto na Instagramie, nie spotkało się to z wyłącznie pochlebnymi komentarzami. Wielu uważało, że wszystko wokół tej dziewczynki dzieje się za szybko. Teraz jej profil śledzi już ponad 2,6 miliona osób!

Kariera aktorska

Teraz Kristina marzy o karierze aktorskiej. Wszytko idzie w bardzo dobrym kierunku, ponieważ dziewczynka zagrała już w dwóch filmach!

Polecane

Może Cię zainteresować