×

14-letnia dziewczynka podpaliła się na oczach swojej mamy. Jaki był tego powód?

14-letnia dziewczynka podpaliła się na ulicy. Z nieoficjalnych informacji wynika, że jej stan jest ciężki, chociaż matce nastolatki udało się ugasić córkę przed przyjazdem służb. Sprawę bada policja.

14-letnia dziewczynka podpaliła się

Do wstrząsających wydarzeń doszło w piątek około godziny 8 w Tykocinie (woj. podlaskie). Przedstawiciel prasowy Komendy Wojewódzkiej Policji w Białymstoku, st. asp. Marcin Gawryluk przekazał, że 14-dziewczynka prawdopodobnie oblała się łatwopalną substancją i podpaliła.

Na ulicy Piłsudskiego dziewczynka prawdopodobnie oblała się substancją łatwopalną i podpaliła. Została przetransportowana do szpitala w Białymstoku.

Jak podało RMF FM, na miejscu obecna była matka dziewczynki, która ją ugasiła. Stan dziecka był na tyle poważny, że od razu przetransportowano ją śmigłowcem LPR-u do szpitala w Białymstoku. Z nieoficjalnych informacji wynika, że oparzenia 14-latki są rozległe i poważne.

Dlaczego to zrobiła?

Na razie nie wiadomo, co mogło być powodem tak desperackiego kroku 14-latki.

Wyjaśniamy wszystkie okoliczności tego zdarzenia.

– przekazał Marcin Gawryluk.

Sprawą zajmuje się policja i Prokuratura Rejonowa w Białymstoku.

Podpaliła się na przystanku

Jakiś czas temu do podobnego zdarzenia doszło we Wrocławiu. Kobieta podpaliła się oczach przechodniów. Świadkowie zdarzenia natychmiast ruszyli jej na ratunek. Zdołali ugasić kobietę i od razu wezwali pogotowie ratunkowe oraz straż pożarną.

Ratownicy przetransportowali ranną do szpitala. Tam lekarze określili jej stan jako ciężki. Nie wiadomo, dlaczego kobieta chciała popełnić samobójstwo.

*Zdjęcia mają charakter poglądowy
Źródła: www.se.pl, www.fakt.pl
Fotografie: Twitter (miniatura wpisu), Twitter

Polecane

Może Cię zainteresować