×

13-miesięczna dziewczynka zmarła w sklepie! Była tylko z rodzicami na zakupach

Tragiczny wypadek w niemieckim mieście Garbsen koło Hanoweru. 13-miesięczna dziewczynka zmarła w sklepie w wyniku tragicznego wypadku. Załadowany płytami wózek sklepowy przewrócił się na dziecko.

13-miesięczna dziewczynka zmarła w sklepie

Jak podaje niemiecki dziennik „Bild”, do tragicznego wypadku doszło w sobotę 3 grudnia około godz. 10:40 w Grabsen pod Hanowerem. Małżeństwo wraz ze swoją małą córeczką robiło zakupy w markecie budowlanym. 13-miesięczna dziewczynka zmarła w sklepie po tym, jak przewrócił się na nią wózek wypełniony płytami kartonowo-gipsowymi.

Rodzice oraz świadkowie zdarzenia próbowali ratować maleństwo. Na miejscu zdarzenia pojawili się ratownicy, którzy reanimowali dziecko. Niestety małej dziewczynki nie udało się uratować.

Ratownicy, którzy szybko przybyli na miejsce zdarzenia, próbowali reanimować dziecko

– podkreśla „Bild”.

Pixabay

Dokładne okoliczności wypadku bada policja

Dziecko przetransportowano śmigłowcem do kliniki. Niestety, obrażenia były zbyt rozległe i dziewczynka zmarła tuż po przybyciu do szpitala.

Pogotowie udzieliło też pomocy rodzicom i klientom sklepu, którzy byli świadkami tego tragicznego zdarzenia

– dodaje niemiecki dziennik „Bild”

Jednocześnie nie jest pewne z jakiego powodu doszło do wywrócenia się wózka. Rzeczniczka lokalnej policji przekazała o prowadzonym dochodzeniu, które wyjaśni szczegóły tej rodzinnej tragedii.

Źródła: wiadomosci.radiozet.pl, wiadomosci.wp.pl
Fotografie: pixabay
0
Would love your thoughts, please comment.x