×

Martwą 13-latkę znalazł w szafie tata. Nie odebrała sobie życia, ani nie została zabita

Rebecca kochała swoją córkę ponad życie. Nie myślała, że gdy będzie dawać jej buziaka na dobranoc, będzie to ostatni buziak w jej życiu. Następnego ranka o 6.45 rano jej ojciec, Graham, wszedł do pokoju, aby sprawdzić, czy córka śpi. Martwa 13-latka w szafie to widok, jaki zastał…

Szokujące odkrycie, które już zawsze będzie go prześladować

Jego mała dziewczynka powiesiła się w szkolnym mundurku w ich domu w Caerphilly w Południowej Walii. Mężczyzna od razu próbował ratować dziecko. Niestety, na udzielanie pomocy było już za późno. Hazel Georgina Bradleyc zmarła w swojej szafie, we własnym pokoju.

Martwa 13-latka w szafie

Martwa 13-latka w szafie – co takiego wydarzyło się w nocy?

Hazel nie chciała odebrać sobie życia, bo kochała je ponad wszystko. Miała przyjaciół, kochała rodziców i dobrze się uczyła.

Jej najbliżsi wiedzieli, że nastolatka lunatykuje, ale w życiu nie przypuszczali, że właśnie to będzie bezpośrednim zagrożeniem dla jej życia.

Georgina miała tylko jedno zmartwienie – bardzo bała się swojej szafy w pokoju, a wszystko przez film animowany „Potwory i spółka”, w którym to potwory wychodzą z szafy, żeby straszyć dzieci. Dziewczynce bardzo utkwiło to w pamięci i bała się, że nocą w jej pokoju także pojawią się potwory.

Policjanci, którzy badali miejsce zbrodni i prowadzili śledztwo w tej sprawie, niezbyt wierzyli, że dziecko mogło odebrać sobie życie w miejscu, którego tak bardzo się bało. Nie wiedzieli wtedy jeszcze, że… 13-latka lunatykuje.

Martwa 13-latka w szafie

Mama nie widzi innego wytłumaczenia na to, co spotkało jej ukochaną córkę

Nikt z nas nie zabił jej… Boże! Weszła do szafy, lunatykując, możliwe, że się obudziła i zaczęła panikować. Nie mogła się wyswobodzić i zaplątała się w ubrania. Lunatykowała od wielu lat, a my byliśmy tego świadkami.

Policja, badając sprawę zagadkowej śmierci 13-latki, nie znalazła żadnych dowodów, sugerujących, że to morderstwo. Tego dnia doszło do tragicznego wypadku, w wyniku którego życie straciło niewinne dziecko.

Nie chcemy nawet wiedzieć, co czują rodzice…

Może Cię zainteresować

zamknij