×

12 lat nie mogła uprawiać seksu z mężem. Wszystko przez wstydliwą dolegliwość

Przez 12 lat nie mogła uprawiać seksu z mężem. Czuła ogromny ból i ucisk, przez co penetracja nie była możliwa. Dopiero po tym czasie na jaw wyszło, że cierpi na poważną chorobę. Jest to bardzo rzadka dolegliwość i w niektórych przypadkach uniemożliwia ona współżycie.

Przez 12 lat nie mogła uprawiać seksu z mężem

Kendra Blair odkąd pamiętała pragnęła pozostać dziewicą aż do ślubu. Jak postanowiła, tak zrobiła. W wieku 19 lat wzięła ślub. Kiedy przyszedł czas na noc poślubną, okazało się, że nie jest w stanie uprawiać seksu. Czuła okropny ból. Tak mijały lata, a ona ani razu nie współżyła w pełni ze swoim mężem.

Czułam się, jakby była tam kość, przez którą mój mąż nie mógł się przedostać. Mój ówczesny mąż i ja znosiliśmy miesiące frustracji. Wiedziałem, że coś jest nie tak, ale wszyscy po prostu powtarzali mi, żebym się zrelaksowała.

Ostatecznie po 12 latach bez pełnych stosunków Kendra rozstała się ze swoim pierwszym mężem. Jednak, jak tłumaczy, to nie był jedyny powód ich nieporozumień.

Zanim się rozstaliśmy, powiedziałam mojemu mężowi, żeby poszedł i uprawiał seks z kimś innym. Nie chciałam tego, ale czułam się sfrustrowana. Nie pomagało mi to, że się starzeję, a ludzie zawsze pytali, dlaczego jeszcze nie mamy dzieci. Zawsze chciałam być matką, ale dolegliwość nie pozwalała mi zajść w ciążę. Mieliśmy też inne problemy – nie tylko seks – więc nie rozwiedliśmy się tylko z powodu mojego stanu, ale był to istotny czynnik.

Po 12 latach postanowiła wybrać się do lekarza. Medyk zdiagnozował u niej chorobę o nazwie pochwica. Polega ona na mimowolnym napinaniu się mięśni pochwy podczas próby penetracji.

Poczułam pewną ulgę, kiedy lekarz powiedział mi, co mi dolega, bo okazało się, że nie jestem szalona.

Bała się przyszłości, ale spotkała miłość

Gdy Kendra rozstała się z mężem, bała się tego, co będzie. Sądziła, że zostanie odrzucona przez każdego następnego mężczyznę, którego spotka na swojej drodze ze względu na jej dolegliwość. Jednak ku jej zdumieniu w 2019 roku poznała 38-letniego Seana Rice’a. Mężczyzna nie tylko zaakceptował jej dolegliwość, ale wspierał ją w walce z nią.

Mogłam uprawiać seks z Seanem tylko kilka razy przez cały czas odkąd się znamy. Oczywiście, są inne rzeczy, które możemy zrobić, ale są chwile, kiedy czuję się bardzo przygnębiona i zastanawiam się, jak długo zostanie ze mną lub co wyniesie ze związku. Robi wszystko, co w jego mocy, aby mnie uspokoić, a fakt, że mi się oświadczył, sprawił, że wiem, że będzie to relacja na dłuższą metę. Czuję się bardzo szczęśliwa, że go spotkałam.

Przez 12 lat nie mogła uprawiać seksu z mężem przez jej chorobę, teraz pomaga innym

Teraz Kendra stara się robić wszystko, aby móc uprawiać seks z Seanem, gdy wezmą ślub. Nie tylko uczęszcza na fizjoterapię, ale pragnie też podnieść świadomość na temat dolegliwości, jaką jest pochwica. Ma nadzieje, że pomoże innym kobietom, które się z nią zmagają.

Nie chcę, aby moja historia kogoś straszyła. Chcę, żeby to była historia nadziei. Jak każdy stan przewlekły, leczenie pochwicy jest procesem – ale ważne jest, aby iść dalej i nie poddawać się.

Trzymamy kciuki za Kendrę!

Źródła: metro.co.uk
Fotografie: Facebook

Może Cię zainteresować

zamknij