×

Nie jest tajemnicą, że większość mężczyzn nie lubi mówić o swoich uczuciach i jest zdecydowanie bardziej skryta od płci przeciwnej. Nie jest to jednak wyznacznikiem tego, że nie kochają swoich drugich połówek – oni po prostu tacy są. Mimo to warto wiedzieć, że istnieją małe gesty i chwile, dla których mężczyźni tracą głowę, choć prawdopodobnie również nigdy Wam tego nie powiedzą.

Drobne rzeczy, które sprawiają mu ogromną radość

Fakt, że te drobne rzeczy i zachowania, o których napisaliśmy poniżej, dotyczą właśnie Ciebie sprawia mu ogromną radość. Doceń to i wykorzystaj zanim będzie za późno. Nawet jeśli nigdy wcześniej w ten sposób nie myślałaś, pamiętaj, że to właśnie dzięki nim czuje się zakochany i dumny z tego, że może być z Tobą.

Oto 10 rzeczy, które faceci potajemnie kochają w swoich kobietach. Twój mężczyzna kocha…

#1 Kiedy gładzisz go po włosach lub kolanie, gdy prowadzi samochód

To jedna z najprzyjemniejszych rzeczy, jaką może wyobrazić sobie Twój mężczyzna, choć ciężko to wytłumaczyć w jakikolwiek logiczny sposób. Możesz być jednak pewna, że czuje się wtedy kochany i bardzo męski.

#2 Przyłapywać Cię na tym, kiedy na niego patrzysz

Nie ma w tym nic nadzwyczajnego, że Twój mężczyzna pragnie pożądania – nawet jeśli nie daje tego po sobie poznać. Możesz być więc przekonana, że jest bardzo szczęśliwy, kiedy jest z kobietą, przy której czuje, że chce być z nim. Nie odbieraj mu tego, jeśli również go kochasz.

#3 Swój uśmiech, kiedy o Tobie myśli

Choć brzmi to banalnie, coś w tym jest… Okazuje się, że Twój mężczyzna lubi swój uśmiech, kiedy o Tobie pomyśli i to bez względu na to, czy jesteś tuż obok niego. Bez względu na to, czy chwilę wcześniej utknął w korkach, siedział zestresowany w pracy czy stał na przystanku autobusowym. Czy to nie jest piękne?

#4 Kiedy robisz tę małą, śmieszną rzecz, o której nie masz pojęcia

Twój mężczyzna uwielbia, kiedy robisz „to coś” w naturalny, a zarazem tak specyficzny sposób. Sposób, który jest bezpośrednio przypisany Twojej osobie. Może to być marszczenie nosa lub czoła, kiedy się śmiejesz, bawienie się włosami, gdy się denerwujesz, czy uderzanie w ramię swojego partnera lub podskakiwanie w miejscu, kiedy jesteś na niego zła. Wszystkie te drobne zachowania mają najprawdopodobniej szczególne znaczenie, ponieważ odróżniają Cię o innych kobiet, z którymi miał wcześniej styczność.

#5 Kiedy uśmiechasz się, gdy Cię pocałuje

Nie ma nic piękniejszego niż pocałunek ukochanej osoby. Jeśli naprawdę go kochasz, prawdopodobnie w takich chwilach pojawia się na Twojej twarzy uśmiech. Mimo, że tego nie zauważasz, on to widzi i zapamiętuje. Możesz mieć pewność, że wielokrotnie wraca do tej magicznej chwili w swoich myślach.

#6 Kiedy może poczuć się dzięki Tobie jak bohater

Nie chodzi tutaj o to, że Twój mężczyzna uratuje Ci życie, ale o małe gesty: zrobienie zakupów, gdy źle się czujesz czy odebranie Cię z przystanku, kiedy spóźnisz się na autobus. Fakt, że może się o Ciebie troszczyć, sprawia, że czuje, że jest Ci naprawdę potrzebny, co jeszcze bardziej Was do siebie zbliża.

#7 Kiedy ogrzewasz się jego ciałem

To kolejne drobne zachowanie, kiedy Twój partner zauważa, że jest Ci potrzebny. W końcu nic nie ogrzeje Cię tak, jak bliskość ukochanej osoby.

#8 Całować tę gładką część Twojej szyi, kiedy zasypiasz

Nie zabraniaj mu tego robić. To prawdopodobnie najlepsza, najdelikatniejsza, a zarazem władcza forma ujścia emocji, które nagromadziły się u niego podczas całego dnia.

#9 Kiedy starasz się wyglądać olśniewająco wychodząc do jego znajomych

Nawet jeśli Ci tego nie mówi, prawdopodobnie jest z Ciebie bardzo dumny, kiedy stroisz się wychodząc z nim do znajomych – w końcu towarzyszy mu wtedy jedna z najpiękniejszych kobiet podczas spotkania.

#10 Gdy mówisz mu po cichu coś seksownego w towarzystwie znajomych

Wtedy wie, że jest w Twoich oczach atrakcyjny, co dodaje mu pewności siebie. Pamiętaj, że każdy mężczyzna chciałby, żeby jego druga połówka przynajmniej od czasu do czasu była nieprzewidywalna, a nawet wyuzdana. To go rozpala i sprawia, że chce więcej.

Może Cię zainteresować