Zasłabł i potrącił 10-latka. Lądował śmigłowiec LPR

  Zasłabł i potrącił 10‑latka. Lądował śmigłowiec LPR

  Po 10-latka przyleciał śmigłowiec
  Po 10-latka przyleciał śmigłowiec
  Źródło zdjęć: © Wikimedia Commons
  10.03.2024 15:52, aktualizacja: 11.03.2024 12:55

  10-letni chłopiec został potrącony w Przodkowie, znajdującym się w obrębie powiatu kartuskiego. Za sterami auta siedział starszy mężczyzna, który doświadczył najprawdopodobniej nagle zasłabł. Na miejsce przybył helikopter Lotniczego Pogotowia Ratunkowego.

  Incydent miał miejsce w godzinach przedpołudniowych w Przodkowie. Wedle informacji przekazanych przez RMF FM, miało to miejsce na parkingu kościelnym, w chwili, gdy samochody opuszczały parking.

  Kierujący fiatem 79-latek, prawdopodobnie doświadczając złego samopoczucia, stracił kontrolę nad pojazdem, wpadł na cztery inne auta i uderzył w chłopca mającego 10 lat.

  Lotnicze Pogotowie Ratunkowe przetransportowało dziecko do szpitala, gdzie trafiło w stanie, który nie zagraża jego życiu.

  Więcej informacji znajduje się poniżej zamieszczonego materiału wideo.

  Kierowca na obserwacji

  Kierowca fiata w wieku 79 lat został skierowany do szpitala w celu obserwacji, a jego prawo jazdy zostało zatrzymane przez funkcjonariuszy.

  Siły porządkowe zrealizowały dokumentację zdjęciową i dokonały oględzin pojazdów oraz miejsca, gdzie zdarzył się wypadek.

  Źródło artykułu:PAP
  Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
  Zobacz także