Do lampek choinkowych przywiązała kawałki wstążki. Kiedy je zapaliła, efekt był czarujący!

Trudno wyobrazić sobie Boże Narodzenie bez tradycyjnych ozdób, jak chociażby świąteczna girlanda. Może mieć ona różne kształty, wielkość i… cenę. Ale po co wydawać pieniądze, skoro taką świąteczną dekorację możesz zrobić za bezcen?

Używając jedynie kolorowych wstążek i zwykłego oświetlenia, stworzysz własny wieniec bożonarodzeniowy i wprowadzisz świąteczną atmosferę do swojego domu! To bardzo proste!

Cały projekt możesz dostosować do własnych potrzeb. Jeśli wolisz użyć kolorowych światełek i bardziej neutralnego odcienia wstążki, to w porządku! Albo jeśli masz w głowie bardziej niecodzienne połączenie kolorów, to też zadziała! Możliwości są ogromne, a wszystko zależy tylko od Twojej kreatywności.

Po wyborze lampek i wstążek możesz wziąć się do pracy! W zależności od tego jak długie będzie Twoje oświetlenie, czas pracy przy projekcie będzie różny, ale na pewno wyrobisz się ze wszystkim w ciągu godziny.

Będziesz potrzebować:

  • wstążki
  • oświetlenie
  • nożyczki

Instrukcja:

  1. Rozłóż oświetlenie
  2. Potnij wstążki na odcinki o tej samej długości
  3. Teraz możesz zacząć wiązać wstążki pomiędzy światełkami. Aby stworzyć pełniejszy efekt możesz zawiązać nawet kilka wstążek (może wykorzystasz różne kolory?) w tych samych miejscach.
  4. Gdy zawiążesz ostatnią wstążkę – gotowe!

Zobacz jak z tym zadaniem poradziła sobie Kristin Paige

Jak podoba Ci się ta ozdoba? Czekamy na Twoją opinię w komentarzach!

Źródło i fotografie: youtube.com